Sleduj nás

YouTubeři v ringu? Je to dobře, tvrdí Mike Tyson. Box prý už skomíral, teď může být zase na vzestupu

YouTubeři v ringu? Je to dobře, tvrdí Mike Tyson. Box prý už skomíral, teď může být zase na vzestupu
Dnešní éra boxerů už nebudí takovou pozornost, jako tomu bylo před dvaceti lety, a proto je dobře, že si do ringu našli cestu lidé, kteří ten zájem umí vzbudit.

Jedním z takových „vyvolených“ je například i kontroverzní mladý YouTuber Jake Paul. Toho většina tuzemských fanoušků před více než dvěma měsíci ještě pořádně neznala, dnes se ale pomalu nenajde nikdo, kdo by nevěděl, o koho jde.

Jake Paul svým vstupem na horkou boxerskou půdu vzbudil obrovský zájem. Nejenže zde porazil bývalého MMA šampiona, ale navíc k němu nyní putují samé výzvy. A to od celé řady zvučných profesionálních fighterů.

„Box byl ještě nedávno chátrající sport, MMA nám děsně nakopávalo prdel. Teď však mohu prohlásit, že se zájem o box opět dost zvedá. A to vše díky YouTuberům, kteří se chtějí rvát v ringu,“ pochvaloval si Mike Tyson.

„Nesleduji Jakeovu činnost mimo ring, vlastně ani nevím, o čem natáčí ta svá videa, ale podstatné je, že vzbudil zájem o náš sport, který je přístupný pro každého, kdo o něj má zájem. Nezáleží na tom, co v životě děláte, box tu byl vždy pro všechny,“ podotkl bývalý nejmladší šampion v celé historii těžké váhy.Další články