Sleduj nás

Yangames Fight Night Open, fight card!

Yangames Fight Night Open, fight card!
Už dnes hostí pražské Žluté lázně jedinečnou akci pod širým nebem Yangames Fight Night. Na břehu Vltavy se představí známá jména.

Čeká nás 8členná pyramida K-1 supertěžkých vah, 2 zápasy o evropské pásy WAKO PRO (K-1), WASO (MMA) a několik předzápasů. Fightcard je i tentokrát slušně nabitá. Zavítají k nám zahraniční hvězdy Peter Aerts, Jan Beljajev nebo známý francouzský MMA bojovník Prince Aounallah.

Pokladny se otevírají už ve tři hodiny a samotné otevření areálu galavečera je naplánované na pátou hodinu. Kolem šesté začínají předzápasy, kde se představí třeba Martin Pala nebo Jan Vašút. Kolem sedmé hodiny večerní se již můžeme těšit na hlavní kartu.


Na nic nečekejte a navštivte jeden z velice kvalitních galavečerů u nás. Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro. Lístky na stání jsou za pouhých 200,- kč, sednout si pak můžete za 700,- kč.

Všechny aktuální informace jsou dostupné na Yangames Facebooku. Pokud se nemůžete zúčastnit akce osobně, Yangames Fight Night 6 nabízí živé vysílání, stačí naladit stanici Sport 5. Pokud tento program nemáte, bude k dispozici záznam z celé akce na stránkách této televize.

Další články