Sleduj nás

Yangames Fight Night - Mané Melvin - Reissinger Michal

Yangames Fight Night - Mané Melvin - Reissinger Michal

Na poslední chvíli se podařilo organizátorům Yangames Fight Night domluvit další zajímavou bitvu v divácky atraktivní těžké váze.


K potěšení všech nastoupí mladá puška Melvin Mané, který se do paměti fanoušků zapsal překvapivou výhrou nad Tomášem Hronem. Nutno ale dodat, že zápas probíhal podle pravidel OKTAGONU Underground a duel hodně ovlivnilo zraněné koleno brněnské legendy. Odchovanec Lanna Gymu ovládl v roce 2019 ligu C.M.T.A. a obsadil třetí místo na světovém šampionátu WAKO PRO. V pouhých třiadvaceti letech nasbíral bilanci čtrnáct výher a čtyři porážky.


Michal Reissinger se připravuje na další zápasMichal Palec Reissinger je na Yangames známá firma a vždy dokázal předvést velkolepou show. Čtvrtý ročník této akce kompletně ovládl, když porazil postupně Abenu, Blawziewicze a ve finále Itala Alessandra Lamonicia. Z dalších úspěchů je třeba zmínit titul profesionálního mistra ČR v Muaythai a český titul WAKO PRO. Třiatřicetiletý reprezentant Spejbl Gymu půjde do tohoto zápasu s bilancí třiatřicet výher a osmnáct porážek. Dlouhodobě konstantní výkonnost mu vynesla pozici české trojky v nejtěžší váhové kategorii.


Podle předzápasových prognóz nás čeká zajímavý souboj stylů. Pohyblivější a mladší Mané se bude muset snažit technicky ozobávat silnějšího a tvrdšího Reissingera. Ten rozjede svůj tradiční válec, který spolehlivě semlel všechny poslední tuzemské soky. Melvin je zajímavý bojovník na vzestupu, ale na takovou sílu, kterou přinese do ringu Palec, zatím ještě nenarazil. Očekáváme další nekompromisní představení zkušené mlátičky, které přinese Manému nepříjemný zážitek a prohru KO. Kurz na výhru Michala Reissingera je 1.45.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu