Sleduj nás

Yan: Věřím, že mě dlouhé roky nikdo neporazí. A Cejudo? To je srab, nikdy se mnou nechtěl bojovat

Yan: Věřím, že mě dlouhé roky nikdo neporazí. A Cejudo? To je srab, nikdy se mnou nechtěl bojovat

Sotva se stal šampionem divize bantamové váhy, ale už teď věstí, že v ní bude vládnout dlouhá léta dopředu.

Neomylný ruský snajpr s krycím názvem Petr „No Mercy“ Yan opravdu svým protivníkům neprokazuje žádné slitování. Poslední, kdo mu podlehl, se stal José Aldo, který téměř celý zápas tahal za kratší provaz, než byl nakonec v pátém kole definitivně zastaven.

Yan má aktuálně na kontě 15 výher, které doprovází také jedna porážka. Ta se ovšem zrodila před čtyřmi lety v organizaci Absolute Championship Akhmat a bylo to pouze na split decision, tedy těsné bodové rozhodnutí.

Od tohoto fightu se ruský válečník neuvěřitelně posunul a dneska může dokonce hrdě hlásit, že ve své hmotnostní kategorii nemá konkurenci.

„Věřím ve své schopnosti a vím, čeho jsem schopný. Bantamové váze budu vládnout dlouhou, dlouhou dobu,“ odpovídal Yan na svých sociálních sítích na dotazy fanoušků, které zajímalo, zdali z nějakého soupeře cítí nebezpečí.


A to dokonce ani z Henryho Cejuda. „Henry je člověk, který umí štěkat jenom z bezpečné vzdálenosti, ale ve skutečnosti přede mnou utekl… Ale to je jeho rozhodnutí. Nedokážu vám říct, proč to udělal, ale kdyby se nebál, tak by se se mnou už dávno utkal.“


Další články