Sleduj nás

Yan: Sterling dělal vše pro to, aby mi nebylo dovoleno odcestovat do USA

Yan: Sterling dělal vše pro to, aby mi nebylo dovoleno odcestovat do USA
Aljamain Sterling dával během propagace svého zápasu jasně najevo, že stojí na straně Ukrajiny a Petr Yan je jen „ruský šmejd“.

Možná si vzpomínáte na období, kdy dokonce Sterling naznačil, že bude svůj zápas s Yanem kvůli válce na Ukrajině bojkotovat. Přeci jen je jeho soupeř ruské národnosti a na tu se nyní přihlíží skrze zamlžené sklo.

Naštěstí všechno byly ale jenom slovní výhrůžky a Petr Yan, ač tedy s drobnými problémy, nakonec mohl odcestovat do USA, kde se už nadcházející víkend popere o pás bantamové váhy. Na předzápasové tiskové konferenci ovšem přiblížil, jakou vysokou politickou hru proti němu jeho soupeř rozehrál.

„Sterling se ze mě od samotného počátku snaží udělat naprostého špinavce a viníka. Z našeho duelu se rozhodl udělat politickou záležitost a mě vyobrazoval jako ten největší odpad,“ postěžoval si Yan, čímž dával vzpomenout na některé reakce jeho mistrovského protějšku, který častokrát hlásil například to, že on i jeho tým hrdě podporují Ukrajinu.

„Za každým příspěvkem na sociálních sítích proti mé osobě Sterling vystavoval ukrajinské vlajky. Všechno vypadalo, jako by se co nejvíce snažil, abych do Ameriky vůbec nemohl přicestovat. Všem jasně a nahlas připomínal, že já jsem Rus… Každopádně teď jsem tady (v USA) a on ví, co to pro něho znamená,“ vypíchl Yan.

Další články