Sleduj nás

XFN se obleče do nového kabátu a pokusí se navrátit mezi elitu

XFN se obleče do nového kabátu a pokusí se navrátit mezi elitu
Spekulace byly potvrzeny a nyní už je stoprocentně jisté, že tuzemskou scénu doplní staronová tvář. XFN hlásí zmrtvýchvstání, první turnaj plánuje ještě v tomto roce.

„Never Give Up“, tak zní název eventu, jenž se má uskutečnit už 30. listopadu v pražské hale Královka. Hlavní tváří společnosti nebude opět nikdo jiný než promotér Petr Kareš, který se údajně touto cestou snaží vynahradit divákům to, o co přišli. A do toho spadá i vracení peněz za vstupenky.

„Je zjevné, že XFN nestálo na pevných základech, poslední měsíce bylo doslova paralyzováno. Myslím si ale, že je XNF více než firma, je to příběh života zápasníků, který se odráží i v mém osobním životě (výhry, prohry). Měli jsme několik možností (jak postupovat), my jsme se rozhodli to nevzdat,“ uvedl k znovuzrození společnosti Kareš.
Peníze za vstupenky ještě nebyly všem lidem vráceny. Ti, kteří je nedostali, mají počítat s tím, že tak bude napraveno. Podobná jistota byla slíbena i zápasníkům, kteří se budou účastnit prvního turnaje.


„Že někomu nebylo zaplaceno, to je hanba. Všichni dostanou své peníze zpátky. Zápasníky chceme vyplatit ještě do první akce,“ potvrzoval Kareš.

Největší pochybnosti ovšem (nejen) v poslední době budilo podezření z důvěryhodnosti obhajoby ze strany XFN. I na toto má společnost odpověď, kterou má prezentovat jak trestní bezúhonnost, tak i stránky xfntruestory.com, kde je vyobrazena časová osa, jak to s firmou šlo. Včetně toho, kde dle jejich slov nastala největší krize a kdo ji zapříčinil.

Pro případ zájmu je nám k dispozici i video z tiskové konference.


Další články