Sleduj nás

XFN naslibovalo finance a nakonec zjistilo, že je nemá. Tohle by nikdo nedokázal pochopit, vzpomíná Kincl

XFN naslibovalo finance a nakonec zjistilo, že je nemá. Tohle by nikdo nedokázal pochopit, vzpomíná Kincl

Jedna velká loď na bitevním poli byla již potopena, přesto za sebou zanechala ohromnou paseku. XFN, které se vydávalo za jedničku československého MMA, ztroskotalo na neplnění svých slibů, jež se z velké části zakládaly na velice nestabilních finančních základech. Své o tom ví i například takový Patrik Kincl.

„Naslibovali peníze a zjistili, že je nemají. Tomu nemůže rozumět nikdo, kdo do toho nevidí. A nikdy se asi nedozvíme, co se v XFN opravdu dělo,“ vzpomíná deníkem idnes citovaný Kincl. „Jestli někdy uvidím peníze, co mi dluží? Nevěřím!“

Často však platívá, že člověk dvakrát do téže řeky nevstoupí. Následně se ale objevila organizace „The Fight Arena“, v jejímž vedení stojí stejní lidé jako v XFN, a ta doručila Kinclovi velmi slibného soupeře - Mattiu Schiavolina. Patrik dostal část zálohy předem a nakonec s ním souboj podstoupil… ačkoliv tomu všemu předcházela velice vypjatá událost na oficiálním vážení.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Šlo o skvělého soupeře, který mě měl posunout,“ byl si vědom svého úmyslu Kincl. A jak se ukázalo, měl pravdu. Královehradecký rodák se po této výhře nedávno upsal evropskému gigantovi KSW, který jej ihned zařadil do svého bojového plánu. A ne jen tak ledajakého, rovnou do titulového zápasu s jedničkou velterové váhy Robertem Soldičem.


Sázkové kanceláře mají pro tento duel předem jasno. A totéž tuší i Patrik. „I když nejsem favorit, stojí za mnou celoživotní kariéra, mám výsledky, aspoň vedení KSW uznalo, že je mám. A finance jsou dobrý,“ dodával pro idnes.cz český zápasník, jenž se pokusí své šance chopit zuby nehty.


Další články