Sleduj nás

XFN - Kvapil Tomáš - Gryckiv Igor

XFN - Kvapil Tomáš - Gryckiv Igor

Sága o zrušených zápasech mezi Tomášem Kvapilem a Denisem Poborským je všeobecně známá. Pro Tomáše to je dvakrát tolik nepříjemné, že po kvalitních přípravách nepřišlo vyvrcholení v podobě zápasu. 

Kvapil Tomáš hlásí zranění

Nyní se zdá, že dohodnuté bitvě s Ukrajincem Gryckivem již nic nezabrání. Oba borci úspěšně navážili a nás díky tomu čeká hodně zajímavý zápas. Tomáš patří mezi největší talenty u nás. Připravuje se v All Sports Academy po boku kvalitních borců, jako je např. Patrik Kincl. Pravidelně vyráží pilovat schopnosti do zahraničí a určitě se bude chtít pardubickému publiku revanšovat za březnovou prohru s Mochamedem Machajevem.


Kvapil Tomáš vs. Gryckiv Igor

Pokazit se mu to pokusí třicetiletý Ukrajinec Igor Gryckiv. Ten má solidní bilanci 7 výher a 3 porážky. Poslední duel mu sice nevyšel, jinak se vezl na vítězné vlně šesti zápasů. Zajímavé na tom je, že všechna vítězství mu přinesly páky nebo škrcení. V posledních čtyřech případech dokonce stejná technika, páka na ruku (Armbar). 


"Kvápa" je i přes nízký věk dostatečně zkušený, aby si toto pohlídal, jeho všestrannost a větší variabilita mu přinese výhru. Kurz se drží na odpovídajících 1.61.


Další články