Sleduj nás

XFN - Gaziev Ayub - Vanický Roman

XFN - Gaziev Ayub - Vanický Roman
Jeden z nejzkušenějších borců na české MMA scéně se vrací do akce na XFN 16. Roman Kobra Vanický toho za 20 let v kleci zvládl opravdu hodně, utkal se například s Knížetem, Šolcem a Kozmou. Nyní bojuje po dvouleté pauze. 

Roman Kobra Vanický toho za 20 let v kleci zvládl opravdu hodně

V posledním zápase podlehl jinému matadorovi - Bohumilu Lungrikovi. V roce 2014 se mu dařilo a získal 3 skalpy, z toho dvakrát na svůj oblíbený triangl. I v tomto zápase, ve kterém narazí na domácího Ayuba Gazieva, se dá očekávat, že nejnebezpečnější bude Vanický na zemi.

Gaziev svůj poslední zápas prohrál právě na triangl a určitě nebude chtít dopustit, aby se stejný scénář opakoval. Věříme, že tentokrát si tuto techniku ohlídá a připíše si osmé vítězství kariéry. Pravděpodobně na tom bude lépe i kondičně. Kurz na Gazieva je 1.51.

Další články

Fury po výhře vyzval Joshuu. Britský box znovu cítí zápas, na který čeká roky

Tyson Fury se po návratu do ringu nezdržoval dlouho. Sotva v Tottenhamu přejel Arslanbeka Makhmudova na body, obrátil se směrem k Anthonymu Joshuovi a zkusil rozpohybovat zápas, který britský box slibuje už skoro deset let. Jenže místo okamžité dohody přišla další slovní přestřelka a připomínka, že velké zápasy se nedělají v euforii u mikrofonu.  

Fury po výhře vyzval Joshuu. Britský box znovu cítí zápas, na který čeká roky