Sleduj nás

XFN 14 Bratislava: Vémola Karlos - Rimbon Moise

XFN 14 Bratislava: Vémola Karlos - Rimbon Moise

Další z MMA galavečerů XFightNights (XFN) se uskuteční v Bratislavě. V akci uvidíme spoustu skvělých bojovníků, v čele s českým borcem: Karlos Terminátor Vémola.

Další galavečer MMA zápasů XFN se bude konat 18. listopadu 2018 ve známé bratislavské hale Ondreja Nepelu. Hlavní hvězdou bude bezpochyby Karlos „Terminátor“ Vémola, který se řadí k nejlepším českým MMA zápasníkům. Mezi další hvězdy XFN 14 Slovensko budou patřit domácí Ivan „Buki“ Buchinger, Ľudovít Klein, Miroslav Štrbák, Roland Čambal nebo Vojto Barborík, z českých fighterů se kromě Vémoly představí fanouškům Alexandr Cverna nebo Vasil Ducar. Seznam hvězd ještě zdaleka není kompletní.

XFN 14 Bratislava: Vémola Karlos - Rimbon Moise


Zápasy XFN 14 živě online zdarma (live stream) – O2 TV Sport a JOJ Plus

MMA zápasy jsou v ČR vysílány na televizi O2 TV Sport, na Slovensku pak na stanici JOJ Plus.  Jinak tomu nebude ani při XFN 14 Bratislava. Samozřejmě bude k dispozici i online sledování na webových stránkách těchto televizí.

Vémola Karlos - Rimbon Moise

Podle sázkových kanceláří je favoritem Karlos Vémola s kurzem 1.20! Tuto sázku ale nedoporučujeme, protože Rimbon Moise bude skvěle připraven. Už šestnáct let ho nikdo neukončil. Zajímavější je sázka na počet kol. Můžete si vybrat Méně než 1.5 v kurzu 2.73. Opačnou variantou je Více než 1.5 v kurzu 1.40!


Pokud si nechcete nechat ujít XFN 14 v Bratislavě na vlastní oči, kupte si lístky na stránkách slovenského Ticketportalu. Nejlevnější lístky stojí 30 €.


Další články