Sleduj nás

XFN 12: Petr Píno Ondruš vs. Jamie Sloane

XFN 12: Petr Píno Ondruš vs. Jamie Sloane
XFN 12 se tentokrát bude konat v Plzni. Už 6. října se zde uskuteční dvanáctý galavečer největší česko-slovenské MMA organizace.

XFN 12: Petr "Píno" Ondruš vs. Jamie Sloane


Největším tahákem na říjnovém XFN 12 (6.10. 2018), které se koná v Plzni je samozřejmě hlavní zápas mezi Petrem "Píno" Ondrušem a Jamie Sloanem. Petr "Píno" Ondruš se do XFN vrací po dlouhé pauze, kterou si dopřál po neúspěšném zápase s Karlosem Vémolou. Ondruš Vémolovi podlehl na prosincovém XFN 6. Následně Ondruš spolukomentoval další eventy XFN, které vysílala televize. V prosinci se navíc Píno utká s Patrikem Kinclem na XFN: Marpo vs. Rytmus.Britský bojovník Jamie Sloane má za sebou rovněž porážku od českého Terminátora Vémoly. Následně v červenci nastoupil proti Alessio Sakarovi v rámci Bellator 203 a rovněž svému soupeři podlehl před limitem. Pro Sloana je tak zápas proti Pínovi možná poslední šancí, jak se vrátit na vrchol.

XFN 12 v Plzni informace


Dvanáctý galavečer XFN se bude konat 6. října 2018 v plzeňské Home Monitoring Aréně. Hlavním zápasem bude již zmíněný duel Ondruš vs. Sloane, nicméně svou účast potvrdili i další domácí hvězdy MMA. Těšit se můžeme na Petra "Monstera" Kníže a chybět nebude ani naturalizovaný Makhmud "Mach" Muradov. V Plzni se na XFN 12 rovněž představí i navrátilec Matouš Kohout.

XFN 12 Fight card a výsledky


Fight Card ještě nebyla organizátory stanovena. Kompletní Fight Card XFN 12 zde bude doplněna okamžitě po dohodnutí zbývajících zápasů.

XFN 12 Program zápasů


Zde naleznete program zápasů na XFN 12. Aktuálně ještě není program znám. Doposud je potvrzený pouze hlavní zápase večera mezi Ondrušem a Sloanem.

XFN 12 v Plzni vstupenky


Vstupenky na XFN 12 v Plzni jsou stále ještě k dispozici. Zakoupit je můžete přes Ticketportal. Cena lístků začíná na 490 Kč na místa ve třetí kategorii. 690 Kč stojí sedadla druhé kategorie a za 1290 Kč pořídíte první kategorii. Aktuálně je stále možné zajistit si místa ve VIP kategorii přímo u klece.

XFN 12 sledovat online stream živě zdarma


XFN 12 bude opět přenášet sportovní sportovní kanál O2 Sport. Ve televizi si tedy budeme moci vychutnat všechny zápasy s dvanáctého XFN galavečera. Pokud tuto možnost nemáte, můžete sledovat XFN díky volně dostupným livestreamům, které jsou na internetu zcela zdarma. Tyto online streamy ovšem mohou nabídnout horší kvalitu obrazu.

Další články