Sleduj nás

Wrestler Jack Swagger o MMA debutu: Nejsem žádný CM Punk, chci uspět za každou cenu

Wrestler Jack Swagger o MMA debutu: Nejsem žádný CM Punk, chci uspět za každou cenu

Scénu smíšeného bojového umění již brzy doplní další velká tvář showbyznysu. Jack Swagger si 26. ledna vůbec poprvé stoupne do klece, přičemž už teď varuje své publikum: „Nesrovnávejte mě s CM Punkem, který prohrál oba dva své duely, já chci za každou cenu uspět!“

Šestatřicet let a první zápas na velké scéně, kde již ale nepůjde jenom o hru. Ačkoliv by se pro někoho takto pozdní vstup do světa MMA slávy mohl zdát nesmyslný, Jacob Hager o sobě tvrdí, že trénuje už odmalička.

Wrestler Jack Swagger o MMA debutu


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Wrestling mě chytil už od dětství, trénoval jsem ty techniky coby jako kluk každý den. Hodně mi to pomáhalo. Nezáleží na tom, kde mě lidé viděli dříve, poctivě se připravuji celý život na chvíli, jako je tato. Jsem 100% připraven, říká odhodlaně.

Za soupeře mu byl pod podpisem Bellatoru 214 zvolen J.W. Kiser. Jedná se o poměrně nezkušeného protivníka, který si pětkrát stoupl do klece, ale jenom jeden duel se nesl na té profesionální úrovni, ten ovšem prohrál.


„Očekávám, že to 26. ledna všichni uvidí. Rozhodně nemluvím nadarmo. Jsem natolik připraven, že si to po Kiserovi rozdám klidně s kýmkoliv, kdo o to bude usilovat, uzavřela dvoumetrová hora svalů, jež se nemůže dočkat, až ten den D nadejde.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži