Sleduj nás

Woodley: Usman měl proti mně jenom dobrý den, jinak není lepší než já

Woodley: Usman měl proti mně jenom dobrý den, jinak není lepší než já

Dnes již bývalý šampion velterové váhy Tyron Woodley se očividně stále nemůže přenést přes porážku, jež mu uštědřil nový král divize Kamaru Usman.

„The Chosen One“ předvedl loni na podzim famózní výkon proti Darrenu Tillovi, jemuž připravil vůbec první prohru kariéry, ovšem když přišla řada na nigerijského soupeře, který tahá téměř všechny své zápasy na body, tak se Woodley očividně moc dobře nepřipravil.


„Nepřistupoval jsem k němu jako k nějaké hrozbě. Jsem zkušenější než on, silnější než on, naprosto ve všem lepší než on, ale prostě jsem ho podcenil. Měl proti mně jenom dobrý den, znovu by se to nestalo,“ nevěnoval Usmanovi ani kousek uznání za to, co během své kariéry dokázal. Jen na tuto titulovou bitvu potřeboval 10 po sobě jdoucích výher (v UFC).

„Snažím se s tím smířit, i když na sociálních mediích se mi dostává řada negativních zpráv. Je to pro mě tvrdá lekce…  prohrál jsem, ale poučil jsem se,“ hledal ta správná slova borec z Missouri, jenž si na svou odvetu bude muset počkat. Příští je na řadě Colby Covington.


„Myslím si, že jsem měl dostat šanci před Colbym. On nikdy nebyl právoplatným šampionem a nikdy tu nedokázal nic z toho, co jsem dokázal já. Pokud chtěl titul, měl si počkat do mé odvety s Usmanem a pak bojovat se mnou,“ uzavřel Woodley, který se pokusí vzchopit duelem s Robbiem Lawlerem. Co však přijde potom, to se neví. O titul usiluje například ještě Ben Askren, takže se ty karty ve velterové váze dost promíchávají.


Další články