Sleduj nás

Woodley: Jsem stále šampion a nikdy se nevzdávám. Toho zm*da jsem jen nedokázal trefit

Woodley: Jsem stále šampion a nikdy se nevzdávám. Toho zm*da jsem jen nedokázal trefit

Bývalý šampion velterové váhy Tyron „The Chosen One“ Woodley (19-5-1) prohrál na posledním Fight Night turnaji poměrně jasně s Gilbertem „Durinhem“ Burnsem (19-3) na body. A ačkoliv tato ztráta Woodleyho připravila o opětovné titulové ambice, tak jej zase tolik neštve.

Když Tyron padl loni v březnu se současným šampionem Kamaru Usmanem, kde předvedl podobně nevýrazný výkon, tak říkal, že do toho zápasu ani nenastoupil. To se ovšem nyní změnilo. „Teď jsem tam byl. Byl jsem přítomen, odpovídal jsem, slyšel jsem, co moji trenéři říkají. Pouze jsem toho zm*da nedokázal zasáhnout. Nicméně porážku v takovémto utkání, na které jsem se skvěle připravil a jehož jsem byl přítomen duchem i tělem, dokážu přijmout,“ vysvětloval „The Chosen One“ chvíli po prohraném souboji.

Woodley_burns


Zásadní v duelu s Gilbertem Burnsem bylo hned úvodní kolo. V něm se Woodley musel vypořádat s tržnou ránou nad levým obočím. „První kolo začalo pěkně zostra. Vůbec nevím, jak mě ten zku*vysyn trefil. Vím, že mě kopnul do mé zatracené nohy a od té doby nebylo nic v pořádku. Vůbec jsem nemohl najít svůj rytmus,“ vysvětloval.

A i navzdory této nevýhodě se prý nehodlal vzdát. „Byl jsem ve skvělé formě. Naprosto všechno před zápasem šlo podle plánu, jenže pak v kleci se mi nedařilo toho zm*da zasáhnout. Dobře si hlídal distanc a potom mi odrovnal nohu. I přesto jsem se nehodlal vzdát. Ve skutečnosti se nikdy nevzdávám naděje. Upřímně jsem věřil tomu, že ten zápas vyhraju, což se mi bohužel nakonec nepodařilo. I tak ale hodlám držet svou hlavu vzhůru a vrátím se zpátky, protože jsem šampion,“ uzavřel Woodley.  Další články