Sleduj nás

Woodley: Covington je prolhaná dě*ka, zápas se mnou už čtyřikrát odmítl!

Woodley: Covington je prolhaná dě*ka, zápas se mnou už čtyřikrát odmítl!

Poměrně nečekaný názor z druhé strany barikády přilétl na adresu Colbyho „Chaos“ Covingtona od jeho dlouholetého soka Tyrona „The Chosen One“ Woodleyho.

Doposud to byl totiž vždy Colby, který si stěžoval, že se Woodley zápasu s ním vyhýbá. Svým častým předstíráním zranění pravidelně utíkal hrobníkovi z lopaty, na což si „Chaos“ několikrát veřejně postěžoval. Nyní se k celé věci vyjádřil sám bývalý král velterové váhy, který upozorňuje na to, že vše nakonec bylo úplně jinak.

„Takže Colbyho brada je už v pořádku?“ ptal se Woodley před novináři. „To je zajímavé, že je v pořádku, ale když mu teď nabízeli zápas se mnou, tak ho odmítl… Už počtvrté!“


Covington naposledy vystoupil na UFC 245 (15. prosince), kde mu jedna dobře mířená rána v třetím kole měla zlomit čelist. Uniklý rentgenový snímek prokázal jasnou zlomeninu, přesto se americký borec před pár dny dušoval, že nic zlomeného neměl. Chtěl si tímto tvrzením zachovat čest nebo nás snad lékaři balamutí?


Je jen velmi náročné najít pravdu a totéž platí i v našem druhém případě, kdy jak Colby, tak i Tyron tvrdí, že jeden druhému už léta odmítají zápasy.

„Hej, Colby, ty dě*ko! Měl jsi bojovat se mnou!“ zlobil se Woodley před kamerami TMZ Sports. „Dohoda byla taková, že se utkáme spolu, jenže ty ses vymlouval na zlomenou čelist. A teď, když jsem přijmul zápas s Leonem Edwardsem, tak je tvá čelist najednou v pořádku?“ vyslal zajímavou poznámku.

V samotném závěru bude lepší počkat si na názor i druhé strany, která momentálně hlásí, že bude na jaře znovu připravena k boji. Soupeře na obzoru zatím žádného nemá, neboť jsou všichni z horní pětky velterové váhy zabráni, ale později se určitě někdo najde. Sám Covington volá po odvetě s Usmanem, nicméně může zkusit zaměstnat například také Stephena Thompsona nebo Michaela Chiesu.Další články