Sleduj nás

Woodley: Ať se McGregor modlí, aby s ním Masvidal nebojoval. Bez p*dele říkám, že by ho pohřbil

Woodley: Ať se McGregor modlí, aby s ním Masvidal nebojoval. Bez p*dele říkám, že by ho pohřbil
Velké emoce vzbudil Jorge Masvidal, který si je vědom toho, že Conor McGregor touží po jeho pásu „Největšího grázla planety“. Zdali bude irský navrátilec jednat na vlastní pěst a zůstane v blízké budoucnosti ve velterové váze, čímž neuposlechne rady šéfa UFC Dany Whitea, pak se souboji s „Gamebredem“ určitě nevyhne. Dle mnohých by ale poprvé poznal porážku v postoji. A to velmi tvrdou.

„Myslím si, že by Masvidal Conora naprosto zničil. Fakt bez prdele, doslova by ho pohřbil,“ odpovídal v živém vysílání pro MMA World bývalý velterový šampion Tyron Woodley, kde byl tázán právě na tyto poslední zprávy.

„The Chosen One“ naposledy přišel o svůj trůn v souboji s nynějším mistrem Kamaru Usmanem. Sám sebe považuje za jednoho z nejsilnějších chlápků v divizi, jehož KO rána umí být smrtící, ale Masvidala ctí jako velmi zkušeného rváče, kterého již před mnoha lety na ulici v souboji holých kloubů trénoval legendární kráječ Kimbo Slice, a tedy má všechny potřebné schopnosti k tomu, aby jeho divizi dokázal jednoho dne ovládnout.


Jorge „Gamebred“ Masvidal je jakýmsi černým koněm nejenom velterové váhy, ale i celého UFC. Mnoho lidí ho dokáže podcenit, on si ale vždy najde příležitost, jak je vyvést z omylu. Dost za něj mluví i jeho výsledky, které v drtivých případech končí buďto knokautem, nebo bodovým rozhodnutím. Je sice pravda, že tento pětatřicetiletý rodák z Floridy poznal pár porážek, avšak velmi kuriozní je, což se vůbec tak často nestává, že jsou všechny velmi těsné – via split decision.
Jaké zápasy nám přinese budoucnost Conora McGregora? V současné chvíli zde máme odkryté a veřejně potvrzené dva scénáře. Dana White si přeje Donalda Cerroneho a po něm titul v lehké váze. McGregor by pro změnu uvítal Donalda Cerroneho, vítěze boje o pás BMF (čímž je Jorge Masvidal) a vítěze duelu Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson… kde Conor počítá, že Khabib obhájí.

Jaký scénář se naplní? Vzhledem k tomu, že se ruský Orel momentálně držící pás lehké váhy nechal slyšet, že pokud bude šampionem, tak McGregor odvetu nedostane, dokud si ji nevybojuje přes nějaké lepší soupeře (kým podle něho Donald Cerrone rozhodně není), pak se dá téměř jistě očekávat, že přání Dany Whitea vyslyšeno hned jen tak nebude.

Masvidal věří, že by porazil Usmana, ale dříve si přeje vytřít podlahu s McGregorem


Další články