Sleduj nás

Wilder se nevzdává! V třetím zápase prý vrátí Furyho zpátky na zem

Wilder se nevzdává! V třetím zápase prý vrátí Furyho zpátky na zem

Tyson Fury zažívá skvělý obrod své kariéry, až by se dalo říct, že se vznáší v oblacích. A právě odsud se ho ke konci roku pokusí sestřelit bývalý šampion těžké váhy federace WBC Deontay Wilder.

Bronzový Bombarďák přišel letos v únoru jak o svůj pás, tak i o svou neporazitelnost, s čímž se velmi dlouho nemohl smířit. Na vině totiž bylo několik faktorů, které Wilderovi vstup do zápasu ztížily. Jen tak namátkou můžeme připomenout příliš těžký kostým a špatný přípravný kemp.

Vzhledem k těmto informacím se není čemu divit, že alabamský knokautér cítí šanci, jak se dostat zpátky na vrchol. A to sebevědomí je dle svědectví jeho manažera Shellyho Finkela hodně vysoké.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Deontay cítí, že může Tysona porazit. Je o tom opravdu silně přesvědčený,“ sdělil prostřednictvím stanice Sky Sports Finkel, kde zároveň připomínal slibný první zápas, který skončil remízou.

Furyho manažer však s tímto proslovem absolutně nesouhlasil. „Myslím si, že Tyson vyhrál i první duel. V tom druhém už Wildera naprosto rozemlel. Opravdu nevím, co by se muselo stát, aby nevyhrál i třetí zápas,“ reagoval Frank Warren.


Který z této dvojice bude mít pravdu, na to si budeme muset počkat zřejmě až na konec současného roku. Doposud totiž neznáme jak datum trilogie, tak ani místo jejího konaní. Podle smlouvy by to mělo být v USA, dle řeči peněz se ovšem můžeme dočkat nějakého překvapení. Spekuluje se například o Arábii nebo Číně.


Další články