Sleduj nás

Wilder se Furymu nikdy nevyhýbal a je velice zklamán, že se trilogie neuskuteční, říká jeho manažer

Wilder se Furymu nikdy nevyhýbal a je velice zklamán, že se trilogie neuskuteční, říká jeho manažer

Už to vypadalo, že o něm vůbec neuslyšíme. Po posledních událostech však i sám Deontay Wilder musel vyjít na světlo světa.

Bývalý americký šampion těžké váhy federace WBC se prostřednictvím svého manažera Shellyho Finkela vyjádřil k útokům na svou osobu. Lidé mu vyčítají, že se Tysonovi Furymu záměrně vyhýbal a že úmyslně nechal propadnout termín, do kterého mohl aktivovat klauzuli k třetímu měření sil.

„Toto pondělí jsem se bavil s Deontayem a on mi osobně sdělil, že si celou dobu přál s Tysonem utkat. Nikdy se žádnému souboji nevyhýbal. Ve skutečnosti je připravený bojovat kdykoliv a kdekoliv,“ bránil Finkel svého klienta, který paradoxně nejen poslední týdny, ba dokonce i celé měsíce mlčel.

„Deontay je velice zklamán tím, jak se situace vyvrbila. Opravdu si přál s Furym bojovat. Uvidíme, co se přihodí v následujících dnech…,“ přemítal manažer Bronzového Bombarďáka.

Tyson Fury byl ochotný na Wildera čekat maximálně do konce prosince. Svému soupeři nabízel, že se utkají mimo USA, když už se ten zápas v Americe nedal domluvit, ale odpovědi se vůbec nedočkal. Když mu nakonec bylo řečeno, že se trilogie může uskutečnit nejdříve až na jaře příštího roku, tak se na Wildera vykašlal.



Další články

Nemá na výběr, stane se z něj profík. Gypsy King chystá ze svého potomka smrtící zbraň

„Nemá na výběr, prostě z něj bude profesionální boxer,“ šokoval sportovní svět legendární Tyson Fury, když promluvil o budoucnosti svého čtrnáctiletého syna Prince. Zatímco většina rodičů by své děti od krvavého sportu spíše odrazovala, slavný „Gypsy King“ má o osudu svých potomků naprosto jasno. Bojování mají zkrátka v krvi a rodinná tradice velí jasně.

Nemá na výběr, stane se z něj profík. Gypsy King chystá ze svého potomka smrtící zbraň

Zničené rodinné pouto a hořká slova. Slavný otec se s těžkým srdcem odvrací od svého syna

„Nejlepší časy už má zkrátka za sebou,“ šokoval sportovní veřejnost John Fury, když s nevídanou brutalitou zhodnotil aktuální formu svého slavného syna Tysona před jeho dubnovým návratem do ringu. Někdejší rodinná idyla se definitivně rozpadla, pročež se na povrch derou drsná obvinění týkající se nejen ztráty neporazitelnosti, ba i zcela zničeného vzájemného vztahu.

Zničené rodinné pouto a hořká slova. Slavný otec se s těžkým srdcem odvrací od svého syna

Oleksandr Usyk odmítá zápas s Mosesem Itaumou. Nechci mu zničit kariéru, brání se

„Opravdu nemám sebemenší touhu toho kluka zlomit, vždyť mě má očividně rád,“ pronesl nečekaně smířlivě fenomenální boxer Oleksandr Usyk na adresu britské dravé komety Mosese Itaumy. Ukrajinský vládce ringu tímto trefným prohlášením rázně utnul veškeré spekulace o divácky atraktivním souboji a potvrdil, že pro závěrečnou kapitolu své bohaté kariéry spřádá naprosto odlišné plány.

Oleksandr Usyk odmítá zápas s Mosesem Itaumou. Nechci mu zničit kariéru, brání se