Sleduj nás

Wilder: Prohry se nebojím. Hodně lidí má rádo ty příběhy, ve kterých hrdinové povstanou z popela

Wilder: Prohry se nebojím. Hodně lidí má rádo ty příběhy, ve kterých hrdinové povstanou z popela

Deontay Wilder se ve svém tažení, které mimo jiné zahrnuje i odvetu s Tysonem Furym, nezaměřuje jen na svá osobní čísla. Důležité je pro něho hlavně odhodlání, s nímž přichází úspěchy. A když se spadne, tak to nevadí, lidé milují napínavé příběhy.

Lehce se to říká někomu, kdo prozatím ještě nikdy neprohrál, ovšem s ohledem na jeho slova má jistou pravdu. Udržet si neporazitelnost je kolikrát téměř nemožné, obzvláště když někdy stačí jenom jeden přesný (nebo šťastný) úder a náhle je po všem.

Deontay Wilder se nebojí odvety


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Prohra nebo remíza, co na tom záleží, občas jsou tyhle věci potřeba. Nikdo z nás není neporazitelný, spíše je důležité, jak se k tomu postavíte psychicky. Pokud jste správně mentálně naladěni, váš hlad po úspěších nikdy nepomine,“ vysvětloval The Bronze Bomber.

V současnosti se mluví o jeho odvetě s Tysonem Furym, která by již brzy měla být potvrzena a zároveň by nám mohla napovědět, jak moc by se s případnou prohrou jeden nebo druhý popasovali. Samotné šance jsou dost možná 50 na 50. 


„Občas je potřeba, aby člověk prohrál, má-li se stát šampionem. Prohra vás donutí víc trénovat a vypilovat věci, které jste dříve jenom přehlíželi. Spousta lidí si to tak přeje. Všichni milují příběhy, ve kterých člověk povstane z mrtvých a stane se hrdinou. Požehnání všem, co vlezou do ringu. Nasazují své životy jen pro lidské pobavení,“ doplnil aktuální král WBC.


Další články