Sleduj nás

Wilder přibližuje detaily zápasu s Ngannouem: Trvám na MMA, ale Francis ho nechce

Wilder přibližuje detaily zápasu s Ngannouem: Trvám na MMA, ale Francis ho nechceFOTO: Shutterstock

Deontay Wilder jedná o dvojzápase s Francisem Ngannouem, přičemž si přeje, aby se první bitva uskutečnila v MMA kleci a druhá v boxerském ringu.

Tato zpráva se zprvu zdála neuvěřitelná, až nám oba bijci potvrdili, že spolu vážně navázali kontakt. Dokonce se i shodli na tom, že jeden z duelů uspořádají v Africe, aby zde zvedli zájem o bojové sporty. Druhý by se pak klasicky uskutečnil v Americe.

Málokdo by však mohl věřit, že největší nesoulad v jednáních budou představovat podmínky, do kterých si Francis Ngannou nepřeje zahrnout MMA zápas. „Uznávám Deontaye Wildera, ale on není MMA zápasník. Chci se s ním měřit v jeho sportu, ale ne v mém,“ řekl.


Tímto však jen pohnul žlučí někdejšího šampiona těžké váhy WBC, který vypíná soupeře jako na běžícím páse. „On mi Francis vůbec nevěří. Já to opravdu myslím vážně. Pokud se máme dohodnout, pak chci, aby první zápas byl v MMA, druhý v boxu. Nepodceňujte člověka podle vzhledu, nýbrž podle velikosti srdce,“ odpovídal Bronzový Bombardér, který si je nepochybně vědom svého deficitu, jímž jsou jeho nohy, které jsou na poměry bojovníka skutečně velmi úzké a vyzáblé.

„Ngannou se mnou nechce jít do klece. Říká, že se bojí, že by mi ublížil,“ pokračoval Wilder. „Již dvakrát jsem mu řekl, že pokud se máme domluvit, musí to být MMA a box, ne jenom box. Jak už jsem několikrát řekl, pokud má on přijít ke mně domů, pak navštívím já ten jeho. Tohle je mé rozhodnutí a přes to vlak nejede,“ trval na svém alabamský boxer, jehož slova zazněla v interview pro ESNEws.Další články