Sleduj nás

Wilder oponuje Furymu: Kromě mě a Klička ještě nebojoval s nikým pořádným!

Wilder oponuje Furymu: Kromě mě a Klička ještě nebojoval s nikým pořádným!

Sotva vyslal Tyson Fury svůj vzkaz ohledně knokautu směrem k Deontayi Wilderovi do Kalifornie, tak bylo asi jen otázkou času, než se dočká odpovědi. A ta nyní přišla.

„Když se na to podíváte z toho širšího úhlu pohledu, pak se nedá říct, že by Fury bojoval s pořádnými soupeři. Divím se, že o tom nikdo nemluví, naprosto tomu nerozumím. Kdybych já například bojoval s Tomem Schwarzem (poslední Tysonova oběť - video ZDE), vyčítali by mi to ještě teď,“ hněval se Wilder, který si Furyho poslední zápas samozřejmě nenechal ujít.

„Pokud se zaměříte na Furyho soupeře, tak je jasně vidět, že doposud nebojoval s někým těžkým… vyjma mě nebo Vladimira Klička. Každý z jeho protivníků byl vždy v žebříčku níže postaveným. Jakmile si dal od boxu pauzu, během níž se stal další z obětí, které podlehly chuti drog, tak opět bojoval s dvěma slabými soupeři v Anglii, než se dostal ke mně,“ pokračoval ve vytýkání The Bronze Bomber.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Co vám říkám, jsou jenom fakta. Chlápky jako Schwarz prostě musíte ve Furyho postavení porazit snadno,“ držel se svého názoru aktuální šampion těžké váhy WBC. „Každý z nás má nějaký plán a každý se snaží co nejlehčí cestou dostat na vrchol. Myslím si, že to Furymu zatím dokonale vychází,“ rýpl si.


Odveta Furyho s Wilderem je v plánu na 22. února 2020. Příznivci dobrého boxu by si pak dle současných informací měli užít i třetí pokračování, které sice ještě doposud nebylo oficiálně potvrzeno, zato se o něm velmi nahlas mluví.


Další články