Sleduj nás

Whyte: Viděl jsem, jak Klitschko knokautoval Wildera!

Whyte: Viděl jsem, jak Klitschko knokautoval Wildera!

Aktuální šampion těžké váhy WBC Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) je jedním z nejsilnějších boxerů v divizi a říká se, že i z celé historie boxu. Doposud na svém kontě nemá ani jednu porážku, ovšem tento fakt se týká jenom profesionálních zápasů. Co je na tréninku, tam oči nevidí.

Již několikrát se mezi zdmi šuškalo, že mocný Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) jednou během sparingu knokautoval amerického šampiona. Tyto zprávy byly nyní potvrzeny Britem Dillianem Whytem (27-1-0, 18 KO). Ten navíc poukazuje, že to viděl na vlastní oči.

„Viděl jsem, jak ho knokautoval. Wladimir Klitschko ho vážně vypnul! Wilder měl ruce nahoře a snažil se dát Wladovi pořádný kouř, útočil jako zběsilý! Wlad se kryl a do toho skvěle pracoval nohama. Nejprve předstíral výpady, pak vystřelil přední direkt na tělo, po kterém zapojil levý hák... Wilder najednou nevěděl o světě. Nejednalo se o žádný knockdown, tohle bylo nekompromisní a chladnokrevné KO! To bude pravděpodobně ten důvod, proč Wilder nechtěl s Wladem ostrý zápas, nikdy se mu ta myšlenka nezamlouvala,“ odhaloval Whyte.

Wladimir Klitschko se neobjevil v ringu od dubna roku 2017, kdy po pověstné bitvě s Anthonym Joshuou pověsil rukavice na hřebík. Od té doby se sice vyrojily nějaké spekulace, že by se mohl vrátit, ale oficiálního comebacku jsme se nikdy nedočkali. Nedávno ovšem slavný boxer popíchl své fanoušky otázkou, v jakém zápase (pokud by se vrátil) by si ho přáli vidět. Do toho uvedl jména Joshuy, Wildera a Furyho jako možných soupeřů. Fanoušci vesměs odhlasovali Furyho, ale další odpověď na toto téma již nepřišla. Uvidíme tedy, třeba časem ještě přijde.Další články