Sleduj nás

Whyte: Fury se mě bojí a já se mu nedivím, při sparingu jsem ho knokautoval a on se rozbrečel

Whyte: Fury se mě bojí a já se mu nedivím, při sparingu jsem ho knokautoval a on se rozbrečel

V rámci sociálních sítí nám vzniká nové láskyplné přátelství, o nějž se pokouší dva přední bojovníci z divize těžké váhy.

Dillian Whyte, jemuž aktuálně náleží prozatímní pás federace WBC, touží po sjednocujícím boji s regulérním šampionem Tysonem Furym. Ten však jeho žádosti k taneční kreaci odmítá a Whyte moc dobře ví proč.

„Tyson je zbabělec! Pořád se snaží zapomenout, že jsem ho už několikrát (při sparingu) poslal k zemi a potom ho sledoval, jak vzlyká. Proto se mi pokouší vyhnout. Už minulý rok přede mnou utekl, když mu WBC nařídilo se mnou bojovat,“ uváděl „The Body Snatcher“, jenž bude letos v srpnu hájit svou pozici držitele dočasného titulu WBC proti čtyřicetiletému Alexanderovi Povetkinovi.


whyte_fury

Gypsy King se pochopitelně z nařčení bránil. „Porazil jsi mě maximálně ve svých snech. Poslouchej, když si počkáš a budeš milý, tak nad tím popřemýšlím a zajistím ti ten ‚money fight‘, po kterém toužíš. Než se tak ale stane, udržuj se ve formě tím, že budeš i nadále bojovat s dalšími čtyřicátníky,“ posmíval se britský obr.   


„Jen si ode mě utíkej, jsi zbabělý cigánský sráč, který lže a zastírá, že jsem ho nikdy neknokautoval. Naposledy jsem s tebou kvůli tvému breku ještě soucítil, ale napodruhé tě už pošlu do důchodu!“ napsal Whyte výhružně na svém Twitteru. A my můžeme počítat s tím, že tato válka ještě bude pokračovat. 


Další články