Sleduj nás

Whittaker pro mě není soupeř, tvrdí Costa, který si maluje cestičku rovnou až k titulu

Whittaker pro mě není soupeř, tvrdí Costa, který si maluje cestičku rovnou až k tituluFOTO: UFC

Paulo Costa se stále považuje za budoucího šampiona střední váhy a s nějakým "přeceňovaným" Whittakerem by neměl žádné potíže.

Australský "Reaper" již několikrát v minulosti ukázal, proč je hned po šampionovi druhým papírově nejsilnějším mužem z divize do 84 kilogramů. Kromě šampiona si poradil se všemi možnými výzvami, naposledy například s takovým Marvinem Vettorim, se kterým si pohrál dokonce jako kočka s myší. 

Paulo Costa je oproti tomu člověk, který s Vettorim prohrál, ale jeho ego mu tuto porážku nedovoluje přijmout. Podobně tak ani nepřijímá Whittakerovy kvality, které údajně nejsou tak vysoké, jak se mnohým lidem může zdát.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

"Tuhle verzi Whittakera bych hravě vypnul," věří si kontroverzní brazilský bijec. "Jsem si jistý, že kdybychom spolu bojovali, tak to na body nedojde. Šel bych si pro KO. Doufám jenom, že přede mnou Rob neuteče do jiné divize," stihl si poměrně nemístně rýpnout.

Paulo Costa v UFC nedávno podepsal novou smlouvu, jež mu zaručuje podstatně vyšší výplatu. Jejím podpisem se bojovníkovi nalila do žil čerstvá krev, kterou ukázal už v duelu s Lukem Rockholdem a bude v tom pokračovat  29. července v bitvě s Ikramem Aliskerovem. 


"Ikramovi nikdo nechtěl čelit, tak jsem ho vzal. Podle mě je to jen taková hype mašina, kterou brzo vykolejím a pak si půjdu pro titul. Buďto přímo, anebo přes Whittakera, na tom už nezáleží, ale tím šampionem se stanu," sdělil Costa serveru ESPN. Uvidíme tedy, zdali mu jeho odvážná predikce vyjde. To břemeno si vzal na bedra vskutku velké. 


Další články