Sleduj nás

White: To já bych si měl stěžovat, že mám nižší příjmy, ale slyšíte mě snad brečet?

White: To já bych si měl stěžovat, že mám nižší příjmy, ale slyšíte mě snad brečet?

Dana White nám nabídl na současnou ekonomickou krizi, kde se několik předních fighterů dožaduje vyšší výplaty, pohled z úplně nové perspektivy.

Šéf UFC vystoupil v živém vysílání na sociálních sítích s dvěma redaktory stanice ESPN, kde byl tázán na aktuální dění, které se ne každému musí zdát zrovna příznivé.

Z UFC už před pár týdny vystoupil Henry Cejudo a po jeho stopách se na delší odpočinek vydal i šampion polotěžké váhy Jon Jones. A aby toho nebylo málo, olej do ohně přilil také Jorge Masvidal.


„Všiml si někdo z vás, že jsme teď sužováni pandemií a všechny ostatní sporty stagnují?“ ptal se White, jenž se snažil klidnit emoce.

„Jo a mimochodem, všechny ostatní sporty momentálně také řeší finance. Já nepropustil žádného zaměstnance. Neprosil jsem vůbec nikoho, zdali může přijmout nižší plat. A rozhodně mě neslyšíte brečet, že mi chybí peníze za absenci diváků v areně a že mi chybí tohle nebo tamto,“ pravil.


„Pokud si myslíte, že je snadné vést firmu v této obtížné době, tak jste sakra na omylu. Ještě nikdy jsem nezažil obtížnější období… Ale hádejte co? Stále se snažíme fungovat,“ dodával s tím, že za rok 2020 očekává ztrátu minimálně ve výši 100 milionů dolarů.


Další články