Sleduj nás

White: Původně jsme chtěli dát Conorovi odvetu s Khabibem hned, ale byl tu ještě Ferguson

White: Původně jsme chtěli dát Conorovi odvetu s Khabibem hned, ale byl tu ještě Ferguson

Dana White se opět v celém případu Khabib vs. McGregor snažil udělat jasno. Prý by Conorovi zařídil titulovou odvetu hned po porážce, jenže tu byl ještě Tony Ferguson, jehož (tehdy jedenáctizápasová) vítězná šňůra nemohla už déle čekat.

„Conor se vrátil zpátky, což znamená, že má nárok na odvetu. Dohodli jsme se s ním ale na tom, že musí vyhrát aspoň jeden zápas (proti Cowboyovi), protože je tu ještě Tony Ferguson, který ve svém postavení prostě musel bojovat o titul jako první,“ odhalil White.

Proti výroku šéfa UFC se nedávno ohradil sám šampion Khabib Nurmagomedov, který uvedl, že dokud mu bude patřit pás v lehké váze, tak Conorovi odvetu nedá, pokud si ji nezaslouží. Což znamená, že musí bojovat v této divizi a porážet přední jména v žebříčku, čímž Donald „Cowboy“ Cerrone rozhodně není. Navíc s ním má mít McGregor zápas ve veltru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Khabib: Je mi jedno, co White říká. McGregor odvetu nedostane. Rozhodně ne cestou přes béčkové soupeře


Vedle ruského Orla se vůči výroku ohradilo několik dalších lidí. Jedním z nejvíce rozhořčených byl Justin Gaethje, který tyto zprávy označil za kupy s*aček.

„Poslouchejte, Conor je fenomenální zápasník. Když se podíváte na vše, co v tomto sportu dokázal, nemůže na tom jedna prohra něco změnit,“ pravil šéf UFC, který se vyjádřil i na adresu naštvaného Gaethjeho. „Justina rozhodně nepřehlížíme. Bavili jsme se s ním mimo uši veřejnosti a moc dobře ví, co pro svou příležitost musí udělat,“ naznačoval, že musí ještě bojovat s dalšími chlápky v divizi (jako je třeba Dustin Poirier), aby svou šanci mohl dostat.

Na původním plánu se tedy nic nemění. „Ferguson momentálně dostal svou příležitost, a pokud Conor porazí Cowboye, tak bude další v pořadí, kdo bude bojovat o titul,“ uzavřel White.Další články