Sleduj nás

White: Nemůžu Fergusona pořád opomíjet, ale bude záležet taky na tom, co chce Conor

White: Nemůžu Fergusona pořád opomíjet, ale bude záležet taky na tom, co chce Conor

Člověk by si mohl myslet, že je Tony „El Cucuy“ Ferguson šéfem UFC opomíjen, což zcela určitě taková pravda není, ale zase nesmíme zapomínat na to, že je ve hře i druhý silný bojovník (ač momentálně mimo hru), který může rozhodovat o osudu dalšího dění v UFC.

„Nejde to, abych ho mohl déle přehlížet. Tony si zkrátka zaslouží bojovat o titul, ale bohužel je divize nabitá a my nemůžeme stát na místě,“ přiznává Dana White, jenž vystoupil jako host v nevadském Guerilla Cross Radiu.


„Khabib bude 7. září bojovat proti Poirerovi. Co bude potom, to zatím není domluvené... Ale jak vidíte, Ferguson právě skvěle přemohl Cowboye, takže by měl být další na řadě,“ pravila hlava organizace.

Tony Ferguson se momentálně nese na vlně dvanácti výher. Doposud ještě nikdo neměl tak velkou šnůru bez toho, aniž by si vysloužil regulérní titulovou bitvu.


Na druhou stranu nesmíme opomenout ani možný návrat Conora McGregora, s nímž White rovněž stále počítá.

„Důležité bude taky, jak se rozhodne Conor. Co chce dělat a má chuť bojovat o titul?" ptal se sám sebe. „Stále věřím, že se vrátí, i když není zrovna lehké přemlouvat někoho, kdo je super bohatý,“ uzavíral šéf UFC.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview