Sleduj nás

White: McGregor bude bojovat s vítězem duelu Khabib vs. Ferguson, žádný jiný zápas nedává smysl

White: McGregor bude bojovat s vítězem duelu Khabib vs. Ferguson, žádný jiný zápas nedává smysl

Dana White během svého pozdního pátečního výstupu v pořadu The Jim Rome Show potvrdil to, o čem se dlouhou dobu spekulovalo. Conorův příští zápas by měl být o titul lehké váhy. Žádný jiný scénář prý nedává smysl.

„Khabib a Tony budou bojovat v Brooklynu a Conor se pravděpodobně utká s vítězem,“ řekl White, jenž překvapil slovíčkem „pravděpodobně“. Proč tento výraz? „Protože chce Conor bojovat hned, ale já zde prostě nevidím jiný scénář, který by dával větší smysl.“

Šéf UFC má jasný plán, ale aby mu vyšel, musel by se irský navrátilec obejít bez duelu až do podzimu, možná až do zimy. Pokud by totiž Khabib Fergusona porazil, tak přes léto bojovat určitě nebude.


„Khabib bude v době Ramadánu mimo hru, což znamená, že zápas s Conorem by se uskutečnil až na podzim… zaří, říjen nebo listopad,“ přednesl White.


Vydrží ovšem Notorious sedět mimo hru tak dlouho? „To nevím, protože by rád zápasil hned… ale kdo ví, co s ním vůbec bude,“ zaváhala na chvíli hlava společnosti.

Z daného rozhovoru jsou tedy patrné dvě věci. Dana White si přeje zorganizovat další historicky největší MMA zápas, ale zároveň by McGregor nerad zůstal mimo hru až do podzimu. Proto se zde nabízí i ta možnost, že pokud se titulová bitva Eagla s El Cucuyem bez problémů 18. dubna uskuteční, pak Conor přijme ještě aspoň jeden fight, aby se udržel v zápasovém rytmu. Jen holt bude muset prezident společnosti trochu přimhouřit oči a dát mu takového soupeře, který „nedává smysl“. 

V samotném závěru je třeba připomenout, že zatím není vůbec jisté, zdali ruský Orel (pokud úspěšně obhájí) Conorovi odvetu vůbec dá. Doposud se k této možnosti totiž netváří nějak kladně. Zabývat se tím nicméně budeme až v momentě, kdy to bude opravdu potvrzeno. Další články