Sleduj nás

White: Kamaru Usman bude bojovat o titul. Ať už s Woodleym, nebo bez něho

White: Kamaru Usman bude bojovat o titul. Ať už s Woodleym, nebo bez něho

Zápletka jako hrom se objevila v divizi velterové váhy. Šampion Tyron Woodley údajně odmítnul jak termín zápasu, tak i svého příštího soupeře, protože měl jiné plány, které si chtěl splnit, a to namíchlo současného šéfa UFC.

Zápasník, jemuž se přezdívá „The Nigerian Nightmare“, již delší dobu usiloval o slovo v souboji o pás šampiona, avšak jeho výkony byly dlouhý čas přehlíženy. Když tedy 30. listopadu Kamaru Usman porazil Rafaela dos Anjose, čímž si na své konto připsal třináctou výhru v řadě, ozval se konečně i Dana White a řekl: „Tento muž si zaslouží zápas o titul.“

Kamaru Usman bude bojovat o titul


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Vše by šlo jako po másle, kdyby nebyl proti Tyron „The Chosen One“ Woodley, jenž si vše maloval jinak. Jak on sám prozradil veřejnosti, myslel si, že pro UFC udělal už dost, aby si mohl vybrat soupeře. A z jistých důvodů si strašně přál duel s Colbym Covingthonem, kterého chtěl potrestat za jeho poslední řeči. Ale kdoví, co všechno za tím vězí. 

Dana White ovšem zůstal neoblomný. Colby podle jeho slov svou šanci propásl a další mu už nenabídne. Usman je varianta číslo dva, která již obdržela jeho slib a u něho také zůstane. „Ten zápas se odehraje. Kamarun Usman bude bojovat o titul. Ať už s Woodleym, nebo bez něho,“ neváhal ani na moment současný šéf organizace. 


Jak se to nakonec vyvine, to ukáže jen čas. Je možné, že Woodley přehodnotí své plány, avšak kdyby ne, White s tím problém mít nebude. „Titulová bitva bude Usman vs. kdokoliv, kdo za to bude stát,“ potvrdil, čímž pootevřel vrátka ostatním bojovníkům ze špičky žebříčku, že by brzy mohla přijít jejich šance.


Další články