Sleduj nás

White: Bylo by šílené si myslet, že si Reyes nezaslouží odvetu

White: Bylo by šílené si myslet, že si Reyes nezaslouží odvetu

Prezident UFC poodkryl, koho by on sám favorizoval jako dalšího soupeře šampiona polotěžké váhy Jona Jonese. 

Jon „Bones“ Jones (26-1-0) se 9. února na turnaji UFC 247 postavil do čela své další obhajoby, během níž si na body poradil s Dominickem Reyesem (12-1-0). Jednalo se ovšem o velmi sporné rozhodnutí, které nechalo hořkou pachuť na jazyku celé MMA komunity.

Sám Dana White tehdy přiznal, že z bodového hlediska pro něj vyhrál vyzyvatel. Ničemu se ale nedivil, protože se názory veřejnosti scházely a rozcházely. Převážně většina se však přikláněla k tomu verdiktu, že měl být té noci korunován nový šampion.


Jon Jones tuto kapitolu své kariéry již uzavřel a nyní je připravený vyhlížet nového soupeře - Jana Blachowicze (26-8-0). Ve skutečnosti se ale bude rozhodovat mezi tímto polským válečníkem a Dominickem Reyesem, kdo dostane další šanci bojovat o titul. Šéf UFC nám však poodkryl, jakou verzi favorizuje.


„Bylo by šílené si myslet, že si Reyes s Jonesem nezaslouží odvetu,“ uvedl pro kanál TMZ Sports White, který s takovým předstihem ještě raději nechtěl nic zaručit. „Musíme počkat, jak se věci vyvinou. Spousta lidí před tímto zápasem nevěděla, kdo Reyes je. Nyní to dobře vědí.“

Redakce TMZ Sports ovšem potvrdila, že se White již během víkendu sešel s manažerem padlého vyzyvatele. Ten následně prozradil, že je vysoká pravděpodobnost, že jeho klient předčí Jana Blachowicze ohledně práva na další titulovou bitvu.


Další články