Sleduj nás

Robo Pukač tipuje výsledky turnaje OKTAGON 42

Robo Pukač tipuje výsledky turnaje OKTAGON 42FOTO: OKTAGON MMA

Koho jiného se zeptat na výsledky turnaje OKTAGON 42? Diamantový Čávo toho už zažil v kleci poměrně dost. Vzestupy i pády provází celou jeho bohatou kariéru.


I když o sobě tvrdí, že tipovat neumí a vyhrál tak maximálně drobné na žvýkačky, je jeho názor rozhodně relevantní. Roba v krátkém interview pro REFRESHER vyzpovídal jeho jmenovec Robo Kmeť.

Souboj z vrcholu lehké váhy mezi Karolem Ryšavým a Matoušem Kohoutem by měl patřit k ozdobám celého turnaje. Šampion OKTAGON Výzvy se vrací po zlomenině čelisti, kterou mu způsobil loktem z otočky Vlado Lengál. Matouš je mistrem Evropy v Muaythai. I když svůj styl musel upravit, stále má v repertoáru tvrdé lokty a kolena.

„Pro mě je favorit Karol Ryšavý, který na mě působí komplexnějším dojmem. Matouš Kohout je taková stará thaiboxerská škola. Sice si tu zem dokázal docela nadrilovat, ale v tomhle věku už si to tak nezažiješ. Karol bude lepší i v postoji, kde je takový živelnější a méně uspořádaný, což bude výhoda,“ favorizoval svého krajana Robo.

Souboj dvou mlátiček, které nechávají strategii v šatně a jdou svému soupeři ublížit. Vlasto Čepo se při svých vítězstvích nikdy nepodíval do druhého kola. Ion Taburceanu by měl být moldavskou verzí populárního slovenského střelce, a tak je velmi pravděpodobné, že bodoví mohou jít při tomto zápase na kávu, protože rozhodně nebudou potřeba.


„Tohle bude bitva dvou velmi podobných zápasníků se stejným agresivním stylem. Čepo se hodně spoléhá na háky a údery z rotace, Taburceanu zase věří své zadní rovné. Určitě to bude zábava pozorovat, kdo si prosadí svou. Vlasto se mi líbil na videích z kempů, kde byl vidět velký progres. Měl tam pěkné věci, které mu s jeho turbínami přinesou vítězství,“ sází Robo na prověřenou sílu El Chapa.

OKTAGON se může dočkat druhého dvojnásobného šampiona. Losene Keita potvrzuje svoji výjimečnost, ale tentokrát jej čeká univerzální voják Jakub Tichota, který má všechny předpoklady k tomu, aby se stal jeho prvním přemožitelem. Keita je v pérové váze zatím málo prověřený, navíc má za sebou vysilující Ramadán. Kdy jindy?

„Tichota si mě hodně získal v zápase se Sanikidzem, kterého dokázal dvakrát posadit na zadek. Sice nyní favorizuji Keitu, ale Jakuba rozhodně neodepisuji. Tichota je těžko čitelný borec s netradičními technikami. Rozhodně si nemyslím, že bude pro Keitu takové žrádlo, jak se všeobecně předpokládá. Jako vítěze tipuju Keitu, ale klidně to může dojít až na body,“ vysekl Pukač poklonu českému borci.Další články