Sleduj nás

Vyhrál jsem, Pereira se mi podřídí, oznámil Ankalaev a nastínil jízdní řád UFC

Vyhrál jsem, Pereira se mi podřídí, oznámil Ankalaev a nastínil jízdní řád UFCFoto: UFC

Magomed Ankalaev se dle vlastních slov dočkal a přiměl Alexe Pereiru, aby na něho počkal až do října v Abú Dhabí.

Abú Dhabí je oblíbenou bojovou destinací všech muslimských fighterů. Zanedlouho zde bude působit Umar Nurmagomedov a při další zastávce se zde objeví i Magomed Ankalaev. Rozjetý dagestánský fighter by měl zabojovat o titul polotěžké váhy, jenž má aktuálně v držení šampion Alex Pereira. Ne ovšem příliš na dlouho.

„Vyhráli jsme. Duel s Alexem Pereirou by se měl uskutečnit v Abú Dhabí. Je to jediné logické rozhodnutí, protože v srpnu a září stejně nic volného nebylo. Dělal zbytečné obstrukce,“ prohlásil Ankalaev pro RT Sport, kde reagoval na dění v posledních dnech, když si šampion usmyslil, že by chtěl obhajovat hned v srpnu.

Následně se odvážil k jedné predikci. V té slibuje, že se s Poatanem bude štípat v postoji a uštědří mu těžké KO.

„Vím jednu věc. Žádný zápasník v divizi není tak komplexní jako já a Pereirův postoj je více přeceňovaný, než si lidé myslí. Až s ním skončím, nebude si z toho zápasu nic pamatovat a jen se zeptá svého týmu: ‚Už jsme zpátky v Brazílii?‘ Tímto vám slibuji, že dostane tvrdé KO.“


Ankalaev je tedy v plné bojové náladě, ale nepochybně by měl vědět, že po velké pýše následuje také velký pád. Alex Pereira v duelu s ním sice bude papírový outsider, ale už nejednou v minulosti ukázal, že se s ním musí počítat.  

Současný jízdní řád velkých PPV turnajů z dílny UFC vypadá takto. Hned 28. července nás bude čekat UFC 304 v hlavní roli s Leonem Edwardsem a Belalem Muhammadem. Poté 17. srpna UFC 305 s Israelem Adesanyou a Dricusem Du Plessisem.

UFC 306 pro 14. září má mít vyjednaný hlavní zápas, který akorát ještě nebyl odhalen, spekuluje se však o Conorovi McGregorovi s Michaelem Chandlerem. Následovat bude 5. října UFC 307 (původně plánován s Islamem Makhachevem a Armanem Tsarukyanem, než byla Armanovi kvůli napadení fanouška zastavena činnost) a 26. října UFC 308 (pro Abú Dhabí), kde by se měli objevit Pereira s Ankalaevem.Další články