Sleduj nás

Výhra v zápase, uznání od hvězdné poroty a šance na milion dolarů

Výhra v zápase, uznání od hvězdné poroty a šance na milion dolarů
Martina Jindrová ve svém prvním vystoupení v zámořské organizaci PFL prostě zabodovala.

Na turnaji PFL Challenger v Orlandu dokázala v dramatickém a tvrdém zápase porazit Portugalku Jacqueline Cavalcanti 2:1 na body.  K zápasu nastoupila s ukrajinskou vlajkou, aby podpořili válkou devastovanou zem. Po náročném zápase zářila štěstím a vysvětlila, proč se více nesnažila jít po knockoutu.

„Je to neuvěřitelné, jsem překvapená a opravdu šťastná! Ve druhém kole jsem ji chtěla ukončit, ale byla jsem trochu unavená, ale jsem šťastná.“


https://twitter.com/i/status/1499958702354227205

Svou práci odvedla Martina na jedničku, ale stále to nemuselo stačit na kontrakt a šanci zabojovat v nové sezóně PFL o rovný milion dolarů.


Jediná postupující se totiž vybírala hned ze čtyř zápasů, a navíc ty tři předchozí našly svoji vítězku již v prvním kole. O tom, kdo se bude na konci radovat, rozhodovala porota a také hlasování fanoušků.

Ti vybrali jako svoji favoritku třiatřicetiletou Američanku Jeslen Michelle. Bojovnice s přezdívkou „Demoliční Koule“ vyhrála po necelých čtyřech minutách TKO. Na řadu poté přišlo hlasování odborníků, které reprezentoval Tyron Woodley, Vitor Belfort a Jarvis Landry.

Hvězdy poslední dekády byly nejvíce ohromeni výkonem právě Martiny Jidróvé a ta se tak dostala do finále, které měl rozhodnout majitel organizace Ray Sefo. Legenda K1, která během své kariéry rozdala více čtyřicet knockoutů, si jako vítězku vybrala právě českou bojovnici!

https://twitter.com/i/status/1499953107953799168

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu