Sleduj nás

Výhra v zápase, uznání od hvězdné poroty a šance na milion dolarů

Výhra v zápase, uznání od hvězdné poroty a šance na milion dolarů
Martina Jindrová ve svém prvním vystoupení v zámořské organizaci PFL prostě zabodovala.

Na turnaji PFL Challenger v Orlandu dokázala v dramatickém a tvrdém zápase porazit Portugalku Jacqueline Cavalcanti 2:1 na body.  K zápasu nastoupila s ukrajinskou vlajkou, aby podpořili válkou devastovanou zem. Po náročném zápase zářila štěstím a vysvětlila, proč se více nesnažila jít po knockoutu.

„Je to neuvěřitelné, jsem překvapená a opravdu šťastná! Ve druhém kole jsem ji chtěla ukončit, ale byla jsem trochu unavená, ale jsem šťastná.“

https://twitter.com/i/status/1499958702354227205

Svou práci odvedla Martina na jedničku, ale stále to nemuselo stačit na kontrakt a šanci zabojovat v nové sezóně PFL o rovný milion dolarů.


Jediná postupující se totiž vybírala hned ze čtyř zápasů, a navíc ty tři předchozí našly svoji vítězku již v prvním kole. O tom, kdo se bude na konci radovat, rozhodovala porota a také hlasování fanoušků.

Ti vybrali jako svoji favoritku třiatřicetiletou Američanku Jeslen Michelle. Bojovnice s přezdívkou „Demoliční Koule“ vyhrála po necelých čtyřech minutách TKO. Na řadu poté přišlo hlasování odborníků, které reprezentoval Tyron Woodley, Vitor Belfort a Jarvis Landry.

Hvězdy poslední dekády byly nejvíce ohromeni výkonem právě Martiny Jidróvé a ta se tak dostala do finále, které měl rozhodnout majitel organizace Ray Sefo. Legenda K1, která během své kariéry rozdala více čtyřicet knockoutů, si jako vítězku vybrala právě českou bojovnici!


https://twitter.com/i/status/1499953107953799168

1 000 spinů úplně zdarma - Vyber zde


Další články

Nejlepších pět minut letošního roku? Novotný u klece málem přišel o hlas

„Fantastický zápas, oba si zaslouží vyhrát,“ hřímal do mikrofonu promotér Ondřej Novotný, zatímco v kleci oberhausenského turnaje docházely síly i kyslík. Odhodlaný Daniel Ligocki sice do bitvy s Davidem Zawadou naskočil na poslední chvíli, namísto rychlého procesu však divákům naservíroval patnáct minut čistého násilí, zvratů a pistolnických výměn, které zvedaly diváky ze sedadel.

Nejlepších pět minut letošního roku? Novotný u klece málem přišel o hlas

Hraješ si na gangstera, ale voláš policii? Čepo se vysmál Sivákovi

Incident, který rezonoval bojovou scénou, má nečekanou dohru v podobě nárůstu popularity jednoho z aktérů. „Má to i své výhody, každý Rom v Čechách mě teď zná,“ usmál se Vlasto Čepo a v rozhovoru se Samuelem Krištofičem se vrátil k momentu, kdy Václav Sivák inkasoval facku, načež místo pěstí začal tasit paragrafy.

Hraješ si na gangstera, ale voláš policii? Čepo se vysmál Sivákovi

Trapas v přímém přenosu a tvrdá lekce. Oktagon chystá pro rozhodčí školení

Byl to moment, při kterém tuhla krev v žilách, ačkoliv si hlavní arbitr v kleci ničeho nevšiml. Šampion Patrik Kincl se rozhodl vnést světlo do kontroverzní situace z brněnského turnaje, kde zůstal zápasník v bezvědomí, zatímco duel oficiálně pokračoval. V otevřené debatě konfrontoval šéfa rozhodčích, který sice chybu nepopřel, avšak pro obhajobu svého kolegy zvolil dosti netradiční argumentaci.

Trapas v přímém přenosu a tvrdá lekce. Oktagon chystá pro rozhodčí školení