Sleduj nás

Výhra Patrika mě motivovala. Cítím se v životní formě, hlásí před dalším zápasem v UFC David Dvořák

Výhra Patrika mě motivovala. Cítím se v životní formě, hlásí před dalším zápasem v UFC David DvořákFoto: UFC

Hrobník se po OKTAGONu 43, kde figuroval jako trenér, vrací do pozice, která je mu mnohem přirozenější. Již 10. června se představí ve svém šestém duelu v UFC. Jeho zápas bude součástí číslovaného turnaje UFC 289, na kterém se objeví takové hvězdy jako Amanda Nunes, Charles Oliveira nebo Nassourdine Imavov.

„Jedna mise splněna a teď nás čeká ta druhá. Mě to hrozně motivuje a věřím, že to bude show. Necítím tlak, naopak je to motivace uspět,“ vrátil se Dvořák k zápasu svého parťáka Patrika Kincla, který prožíval ve vítězném rohu a následně si užil i šampionské oslavy. Nyní je ovšem pražský duel minulostí a veškerá pozornost se soustředí na turnaj ve Vancouveru, kde Davida čeká Matt Schnell.

„Je to komplexní bojovník. Očekávám, že se mnou bude chtít boxovat. Hodně vypinkává, ale nejde do toho takovou silou, jako šel třeba Kapé. Ten dával do každého úderu vše a chtěl mě knokautovat. Schnell za mě nemá nic tak brutálního, co by mě mělo vyděsit. Do zápasu jdu s čistou hlavou, budu boxovat, wrestlit, budu bojovat a na konci bude moje ruka nahoře,“ nedělá si z posledních neúspěchů hlavu desítka muší váhy UFC.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

David půjde do tohoto zápasu s UFC bilancí tři výhry a dvě porážky, které přišly v posledních zápasech. Hrobníkův raketový rozlet zastavil nejprve Matheus Nicollau a poté Manel Kapé. Obě porážky přišly po poměrně vyrovnaných zápasech na body. Proti Kapému se David předvedl jako muž ze železa, který neodklepal ani brutálně utaženou páku na ruku. Statečný čin bohužel přinesl nepříjemné zranění, jež si vyžádalo několikaměsíční rekonvalescenci.

„Rameno to odneslo, pákou se poškodily vazy a udělal se tam zánět. Teď jsem ale zdravý. Myslím, že jsem ještě nešel do zápasu v tak dobrém stavu jako teď. Navíc se fakt těším, je to už půl roku a už mi to chybělo,“ poslal povzbudivou zprávu svým fanouškům David.

Zdroj: Tisková zpráva


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži