Sleduj nás

Vůbec neumíš zápasit, jsi odepsaný! lynčují Cerroneho fanoušci. On jim dal svou adresu

Vůbec neumíš zápasit, jsi odepsaný! lynčují Cerroneho fanoušci. On jim dal svou adresu

Někteří fanoušci se dodnes nemohou přenést přes výsledek hlavního zápasu z UFC 246, kde Conor McGregor v rámci čtyřiceti sekund přemohl Donalda Cerroneho.

Výsledek podle nich vypadal, jako by si ho někdo „zaplatil“. Ač byly tyto spekulace již mnohokrát vyvráceny, doposud tomu lidé stále nechtějí uvěřit a jindy uznávanému Cowboyovi buďto vyhrožují, nebo se mu posmívají. Vše došlo až tak daleko, že se rozhodl Cerrone bránit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Možná je na čase, abys začal novou kariéru. Něco jako jízdu na sněžném skútru, protože zápasit zjevně vůbec neumíš,“ utahoval si z Donalda na Instagramu jeden „rádoby“ příznivec. S odpovědí možná ani sám nepočítal.

„Hele, bydlím na 6 Kalma Lane v Edgewoodu. Přijeď za mnou na ranč a zkus své štěstí proti někomu, kdo neumí zápasit. Vrata nechám otevřená. Nebo se bojíš, ty zatracenej šmejde, který kecá s*ačky jenom na Instagramu? Tak přijeď a ukaž, jakej jseš chlap,“ reagoval.


Donald Cerrone si rozhodně hrát nehodlá a očividně má podobných posměšků už dost. Člověk s jeho renomé v bojových sportech si nepochybně zaslouží více uznání. To ale mnozí nevidí nebo nechtějí vidět.

Tak co, užíváš si luxusní výplatu, ty podvodníku?“ komentoval druhý přispěvatel. I jemu Cowboy odepsal: „Myslíš si, že je to vtipný? Myslíš si, že bych si dovolil zaprodat svou duši? Udělej mi laskavost a přestaň mě sledovat, pokud něčemu z toho věříš.“


Další články