Sleduj nás

Vůbec mě nezajímá, že jsi amatér a já profík, oba jsme v Clashi a já tě jdu zbít, vzkázal Mikulášek Bendovi

Vůbec mě nezajímá, že jsi amatér a já profík, oba jsme v Clashi a já tě jdu zbít, vzkázal Mikulášek BendoviFoto: Clash of the Stars

Karlos Benda má smůlu. Vašek Mikulášek přišel do Clashe sbírat tituly a smete přitom vše, co se mu postaví do cesty. 

Bohumínský gangster se konečně našel a možná trochu překvapivě pro nás to není v útrobách žádné profesionální MMA organizace, nýbrž u amatérů v Clash of the Stars. Protože ovšem tato bizár vlna táhne, nechal se jí Mikulášek polapit, a k tomu navíc si jí hodlá pořádně užít. Jako král si nedávno poradil se Žralokem Patrikem a jako král si hodlá smlsnout i na Filipu Grznárovi či Dynamu Križanovi, a především pak Karlosovi Bendovi, jemuž během středečního večera nahrál láskyplný vzkaz. 

“Vyjádření k mistrovi Bendovi. Místo vybírání si soupeřů a lhaní o tom, jak je někdo nebezpečný nebo něco… všichni víme, jak ten (náš) zápas dopadne. Chápu, že si hledáš cestu k titulu co nejrychleji, ale bohužel jsem tady já a bohužel tě chci zbít. Chápu, že se přede mnou nachází ještě Tadeáš Růžička, ale ten tě zbije taky, i když si vychcaně myslíš, že tvá váhová převaha bude mít nějaký smysl – ne, nebude. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Je na čase, abys přestal utíkat, dělat svoje hloupá youtube videa, mluvit o lidech a dělat ze sebe toho nejchytřejšího, protože přesně tohle ty děláš. Jseš arogantní ko*ot, strašně ses změnil, měl jsem tě rád a teď bys na to měl začít koukat tak, že mi je u zadku, že ty jsi amatér a já profík. Já jsem teďka součástí Clash of the Stars a ty prostě ode dneška dostáváš bídu! Don’t be scared, homie!” rozparádil se Venca. 

Vaškův proslov má jako vždy své obhájce, ale i odpůrce. Ať už se řadíte na jednu či druhou stranu, jeho to příliš netrápí. „Mně je úplně jedno, jestli mě (lidé) mají nebo nemají rádi. Já to říkám pořád. Nejsem čokoláda. Já tu nejsem od toho, aby mě měl nebo neměl někdo rád,” vyjasnil Mikulášek, jehož příštím soupeřem v Clashi bude Sandro Jandejsek. A potom by mohly přijít na řadu ony avizované tituly. Další články