Sleduj nás

Všichni vědí, proč jsem tady! Hlavně Attila Végh to ví! rozpumpoval Vémola emoce v už tak nabité Ostravar Aréně

Všichni vědí, proč jsem tady! Hlavně Attila Végh to ví! rozpumpoval Vémola emoce v už tak nabité Ostravar Aréně

To, co slíbil, opět doručil. Nejednalo se o TKO, nýbrž o submisi, ale i tak byli diváci v nabité Ostravar Aréně u vytržení. Karlos Terminátor Vémola porazil svého polského soupeře ještě v prvním kole a dal jasně najevo, co se blíží a co nás nemine.

„Říkal jsem, že to bude nejdéle ve druhém kole, ale když jsem viděl, jak Ostrava fandí, tak jsem jí chtěl udělat radost,“ uváděl Karlos chvíli po zápase, v němž účel posvětil prostředky. Terminátor nedal svému polskému sokovi kousek prostoru a nakonec ho uškrtil. Cestička k Attilovi se tak pomalu začala vyšlapávat.

„V každém případě je jedno, jestli jsem to ukončil v prvním nebo ve druhém kole,“ pokračoval Vémola. „Vy všichni víte, proč jsem tady. Hlavně Attila Véght ví, proč jsem tady! Shit got real, v Oktagonu je jenom jeden král and It’s my home!“ poukazoval na to, že lev si jde pro svou kořist, čímž pochopitelně mířil na druhého vlka soutěže.


Karlos má tedy za sebou úspěšnou premiéru, v níž si do statistik připsal další nekompromisní výhru. I tak se ale dle všeho nejednalo o úplně snadného soupeře. Pawel Brandys do toho duelu nešel úplně nepřipraven, byl si vědom Terminátorovy síly a snažil se jeho přednostem vzdorovat. Téže přípravu však podstoupil i Vémola, který prokázal schopnosti zkušenějšího borce.

„Když jsem se pokoušel o takedown, trefil mě ostrým loktem. Snažil jsem se trenérům naznačit, že jsem trošku mimo. Asi třicet vteřin se mi lehce stmívalo před očima. Musel jsem to uklidnit, trochu pozměnit taktiku, ale nakonec to dopadlo všechno dobře,“ odhaloval Karlos, jenž měl nastudované slabiny soupeře, zejména co se týče kontroly zápasu na zemi, díky čemuž polského Mamuta chytil do pasti.


„Trenéři na mě křičeli, že zbývá necelá minuta do konce kola. I proto jsem mu dal šanci (když byl na zemi), aby si myslel, že se může postavit. To jsem ho ale nenechal, místo toho jsem ho lákal do pasti, na kterou se chytil,“ vysvětloval, co vedlo k tomu uškrcení (Rear-Naked Choke). „Stejným zakončením jsem odstartoval svou kariéru v Anglii, tak jsem ji podobně nakopl i tady v Oktagonu. Ostravo, děkuju a příště bude TKO!“ přislíbil Karlos Vémola, který si tímto skalpem připsal již devátou výhru v řadě.


Další články