Sleduj nás

Všichni v hale viděli, že jsem vyhrál. Byl jsem lepší ve všem! rozčiloval se po turnaji Robo Pukač

Všichni v hale viděli, že jsem vyhrál. Byl jsem lepší ve všem! rozčiloval se po turnaji Robo PukačFoto: OKTAGON MMA

Jeden zápas, ale dva absolutně protichůdné názory bojovníků na to, jak probíhal. Navrátilec do OKTAGONu Míra Brož si v souboji se zkušeným slovenským bijcem Robo Pukačem nic nedarovali. Z výsledku vyrovnaného zápasu byl poté Diamantový Čávo hodně rozmrzelý, a to včetně části publika, která na verdikt sudích reagovala pískotem.


„Já to viděl stejně jako všichni v hale. Tedy, že jsem vyhrál já. Myslím, že jsem způsobil větší damage. On měl pouze víc úderů, protože často stínoval do vzduchu. Na konci prvního kola byl jasně otřesený. Ve druhém sice vyvíjel tlak, ale já trefoval z ústupu. I kdyby dostal to druhé, tak v posledním kole to mohlo být klidně 10-8 pro mě. Když to srovnáme, tak v postoji jsem byl lepší a ve wrestlingu jsem ubránil všechny pokusy o strhy a já ho hodil tak, že už nevstal. Nechápu, jak jsem mohl prohrát,“ čílil se slovenský borec na pozápasové tiskovce.

Inkvizitor ovšem viděl duel přesně opačně a svoje vítězství považuje vcelku za zasloužené, i když uznal, že by jej neurazila ani remíza. Připomněl také svoje zdravotní peripetie, které zápas určitě ovlivnily.

„Pro tuhle úžasnou atmosféru jsem se vracel. Před fightem jsem měl pásový opar. Měl jsem antibiotika, takže na to, že jsem byl pod práškama, tak byla dvě kola velmi dobrá. V tom třetím mě hodil a já se z toho nemohl dostat, aniž bych příliš riskoval. I tak jsem byl ze zad aktivní a dával údery. Urval jsem to srdcem a jen mě mrzelo, že při vyhlášení část publika pískala,“ popsal Míra utkání ze svého pohledu.

Zlou krev, kterou jinak moc hezký zápas zanechal, by mohla vyřešit odveta, na které se oba shodli už v kleci. Vše poté potvrdili i pozápasové rozhovory, ve kterých Robo pozval Míru na rematch do Bratislavy. Inkvizitor se podobným výzvám zrovna nevyhýbá, takže je jasné, že pokud vše posvětí organizace, dostaneme duel Brož vs. Pukač 2.Další články