Sleduj nás

Vše je jenom závist. Lidé soutěže ve fackování milují, vadí jim pouze to, že jsem tak úspěšný, myslí si Dana White

Vše je jenom závist. Lidé soutěže ve fackování milují, vadí jim pouze to, že jsem tak úspěšný, myslí si Dana WhiteFOTO: UFC

Že soutěže ve fackování nedávají smysl a jsou pro zdraví člověka nebezpečné? To není pravda, tvrdí Dana White, který ve všem vidí jen závist. 

Co Dana White odstartoval Power Slap Championship, spustila se na jeho soutěž vlna kritiky. Zejména, když lidé viděli, jak rychle zde jsou všichni účastníci vypínáni a jak snadno dochází k poranění mozku. A to všechno jen za pár drobných. 

Kritika, o níž jste jistě slyšeli už i vy, poukazovala často na absurditu této soutěže a i mnozí profesionální MMA zápasníci se dožadovali, aby Nevadská atletická komise zasáhla a tomuto bizáru učinila přítrž. Kdo ovšem nadává, tomu podle Whitea nevadí samotná organizace, nýbrž ta skutečnost, jak rychle se stala tak moc úspěšnou. 


„Řeknu vám to takhle. Veškerá kritika se zakládá jen na závisti. Lidem nevadí to fackování, ale já a to, čeho jsem dosáhl. Lidé nenadávají na fackování, nadávají na mě. Vadí jim, jak jsem úspěšný,“ pochopil White ze všech těch stížností. 

„Na sociálních sítích oslovujeme každý den tisíce nových lidí. Naše videa mají miliony zhlédnutí a vy se mi tu snažíte říct, že se na ně nikdo nedívá? Prosím vás, nenechte se vysmát. Každého to zajímá. Všichni se o tom baví, všichni o tom píšou. Ta kritika se rozhodně netýká mé organizace, která je hodně úspěšná, lidem vadím jen já,“ řekl proslulý americký byznysmen v interview pro Bussin‘ With The Boys. 


Jinými slovy by se dalo říct, že Dana White opět přilil trochu více oleje do ohně nenávisti vůči jeho osobě. Platí však, že i záporná reklama je stále reklamou a čím více se bude o fackách psát, byť i záporně, tím spíše se dostanou k dalším lidem, co k nim třeba přilnou. Dle šéfa UFC jde momentálně o nejvíce sledovaný sport v Americe, což jen dokazuje, že má pravdu. 


Další články