Sleduj nás

Vrátím se zpátky silnější, vzkazuje Whittaker

Vrátím se zpátky silnější, vzkazuje Whittaker

Jeho devítizápasová šňůra a vláda v divizi střední váhy sice skončily, ale jeho odhodlání pokračuje i nadále. Robert Whittker slibuje, že se vrátí ještě silnější.

UFC 243 se neslo na vlně očekávání, přičemž to největší budila titulová bitva právě mezi Whittakerem a Adesanyou. Většina fanoušků možná čekala delší duel, jenž bude podřízen taktickým pokynům, ale nakonec se přeci jen známý „Reaper“ nechal zlomit svou horlivostí a většinu útoků zakládal jako první. Bohužel pro něj díky tomu také více schytával a nechal tak Adesanyu využít většího rozpětí paží, což mu v protiútocích poskytlo značnou výhodu. Vše skončilo ve druhém kole, kdy vše ukončilo nekompromisní KO ze strany třicetiletého Nigerijce.

„Rád bych vám všem poděkoval za tu podporu, která byla cítit opravdu od každého. Přesně díky tomu miluji svou práci. V Melbourne to nebyla má noc, to se stává, ale můžete si být jisti, že se vrátím zpátky ještě silnější. Přesně jako vždy,“ uvedl po zápase osmadvacetiletý zápasník, jehož bojová budoucnost nám toho může ještě hodně nabídnout. Včetně dalších hvězdných titulových bitev.

„Upřímně, jsem zklamaný, ale určitě se nejedná o konec světa. Nikam jinam se nechystám, jsem jedním z nejlepších zápasníků a UFC je místo, kam patřím,“ přiznával Whittaker doplňujíc, že by na svém předchozím (ač neúspěšném) výstupu nic nezměnil. „Mohl jsem udělat něco jinak? Ne. Někdy prostě prohrajete a je to na hovno, ale tohle se v tomhle sportu děje. Tak se to děje všude. Někdy na vás ta smůla padá, tak neztrácejte hlavu a pokračujte ve své práci,“ navnazoval, že se své umění pokusí ještě ukázat. Kdo mu bude dalším soupeřem, to se dozvíme, až se zotaví.Další články