Sleduj nás

Volkanovski vs. Oliveira nebo Khabib? Sean O’Malley moc dobře tuší, kdo by vyhrál

Volkanovski vs. Oliveira nebo Khabib? Sean O’Malley moc dobře tuší, kdo by vyhrál
Alexander Volkanovski je údajně připravený přejít do lehké váhy a získat do své moci druhý mistrovský pás.

Protože doposud v UFC ještě neprohrál a momentálně mu v tom proslulém pound for pound žebříčku náleží druhá příčka, tedy jen stupínek pod Kamaru Usmanem, je Alexander Volkanovski už teď přirovnáván k těm nejlepším zápasníkům celé historie.

Dana White dokonce tohoto australského borce označil za „GOATa“ pérové váhy, kde již překonal úspěchy, kterých zde kdysi dosáhli José Aldo, Conor McGregor či Max Holloway. Jak by se ovšem Alexovi vedlo ve vyšší hmotnostní kategorii?


„Povídám vám, že Volkanovski by porazil každého, komu by čelil nejen v pérové, ale i lehké váze. A to včetně takového Khabiba Nurmagomedova nebo Charlese Oliveiry,“ má jasno Sean O’Malley.

„Nejde o to, že je menší než ostatní, jde o to, jak se umí pohybovat, jak je všestranný, jaké má rozpětí paží, jaké má bojové IQ a jakou má sílu. Proti tomuto člověku prostě nechcete bojovat. Opravdu upřímně si myslím, že by ho ani takový Khabib nedal, a ten už v lehké váze něčeho dosáhl,“ pronesl O’Malley ve svém podcastu.


„Alexander Volkanovski je naprostý zku*vysyn! To je tak komplexní týpek, že je skoro nemožné proti němu vymýšlet taktiku,“ vzdával O’Malley hold v UFC doposud neporaženému borci.

„Když jsem viděl jeho poslední dvě obhajoby, hned mi došlo, že tenhle zápasník je naprosto jinde. Dozajista je to momentálně ten nejobtížněji porazitelný bojovník,“ uvedl Sugar.


Další články