Sleduj nás

Volkanovski uvedl, proč doufá, že Oliveira „vypráská“ Makhacheva

Volkanovski uvedl, proč doufá, že Oliveira „vypráská“ Makhacheva
Volkanovskimu je prakticky jedno, s kým se utká o pás lehké váhy. Kdyby si ale mohl vybrat, zvolil by Brazilce Oliveiru.

Asi bychom mohli již s určitou pravděpodobností říct, že v příštím roce o titul lehké váhy zabojuje Alexander Volkanovski. Doposud pouze nevíme, proti komu to bude. Odpověď na tuto otázku se dozvíme 22. října během turnaje UFC 280, jenž se bude konat v Abú Dhabí.

Papírové předpoklady jsou poměrně jasné. Ačkoliv Makhachev ještě v UFC nečelil prakticky žádnému vyloženě velkému jménu, díky svému dobře propracovanému grapplingu je favoritem. Dostojí však všem současným prognózám? O tom mnozí elitní borci pochybují.


„Viděl jsem ty papírové předpoklady a i mě samotného to mate. V takovýchto zápasech jsou nejdůležitější zkušenosti a ty jsou rozhodně na straně Charlese Oliveiry,“ hovoří Volkanovski, jenž se staví k těm bojovníkům, kteří jdou během své predikce proti proudu.

„Samozřejmě neříkám, že Islam nemůže vyhrát, jen k té výhře může dojít pouze jedinou cestou. Uválet to na zemi. Nebude smět dát Charlesovi ani kousíček prostoru. Zdali to dokáže, to se teprve dozvíme, ale za sebe a mnohé fanoušky říkám, že tento bojový styl je prostě nudný,“ prohlásil.


„Oliveira do této hry přináší vzrušení, zvedá diváky ze sedaček, zatímco Makhachev je nechává chladnými. A proto za sebe i za dobro této hry doufám, že Oliveira vyhraje. A že vyhraje v nějakém stylu. Můj zápas s ním pak bude daleko více prodávat, než kdybych se měl utkat s Makhachevem. Ale opět připomínám, soupeře si nevybírám,“ zdůraznil Volkanovski ve Submission Radiu.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články