Sleduj nás

Vítěz získá naději, poražený odchází. Dana White potvrdil, kdo bude v UFC bojovat o holé přežití

Vítěz získá naději, poražený odchází. Dana White potvrdil, kdo bude v UFC bojovat o holé přežití
Turnaj UFC 274 bude velmi důležitý minimálně pro dva zápasníky, kteří budou bojovat o holé přežití v organizaci.

Ačkoliv to mnozí už předem aspoň tušili, nyní jsme se dočkali oficiálního potvrzení přímo z úst šéfa Dany Whitea. V časných nedělních hodinách se v UFC zavře brána pro jednoho z dvojice Donald Cerrone (36-16 MMA) - Joe Lauzon (28-16 MMA).

„Lidé se mě neustále ptají, co bude s Tonym Fergusonem nebo Michaelem Chandlerem, pokud teď prohrají. Má odpověď je prostá, tihle borci jsou stále tím nejlepším, co naše divize lehké váhy nabízí. A vězte, že divize lehké váhy je ta nejnabitější v celém UFC, proto ani jednoho z nich nebudu soudit,“ řekl White, čímž jistě aspoň trochu potěšil fanoušky slavného El Cucuye.


Totéž však neplatí pro druhou dvojici. „Zcela odlišný příběh je v případě Cerroneho s Lauzonem. Poražený si bohužel sbalí kufry a pojede někam na dovolenou za sluncem,“ potvrdil pro medium MMA Underground.

Cerroneho prohra nezůstala bez reakce. Veterán Diego Sanchez se mu musel nahlas vysmát


Donald Cerrone se nese na vlně pěti proher a jednoho no contestu, Joe Lauzon sice naposledy vyhrál, ale jinak ani jeho forma zrovna oslnivá není. Na kontě má čtyři výhry z posledních deseti zápasů, poslední tři roky navíc vůbec aktivní nebyl.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články