Sleduj nás

Vím, co jsem dříve dělala špatně, teď mám šanci to napravit, říká Pudilová před návratem do UFC

Vím, co jsem dříve dělala špatně, teď mám šanci to napravit, říká Pudilová před návratem do UFC
Lucie Pudilová se po dvouleté pauze vrací zpátky do UFC a tentokrát už bude plně připravena.

Když v roce 2020 opustila řady milionářské soutěže, nikdy se nevzdala myšlenky, že by se jednoho dne nemohla třeba vrátit.

Následně se usadila v největší domácí MMA organizaci, kde zaznamenala pět výher a jednu porážku. Tato bilance jí ovšem stačí k tomu, aby její sny byly opět naplněny.


„V OKTAGONu jsem v šesti zápasech zaznamenala pět výher, což podle mě bylo klíčové,“ promluvila Lucka pro server kaocko, co dle jejího názoru bylo rozhodujícím faktorem, který přiměl Danu Whitea, aby jí dal druhou šanci.

„Když jsem šla do UFC poprvé, bylo mi dvaadvacet let, což bylo brzy. Nebyla jsem ještě tak komplexní. Neměla jsem tolik zkušeností, k tomu jsem potkávala i samé těžké soupeřky. Jedna má titul, druhá je ségra šampionky a třetí bude bojovat o titul. Tohle byla má cesta,“ uvedl Lucka, přičemž kladla důraz na náročnost svých protivnic.


Teď by se s nimi ale přeci jen mohla měřit lépe. Za poslední dva roky udělala spoustu změn, a to včetně tréninkového prostředí. Nyní maká v Irsku po boku slavného kouče Johna Kavanagha. Ten mentoruje třeba i takového Conora McGregora.

„Vím, co jsem předtím udělala špatně, mohu na tom pracovat, mohu se zlepšovat a neopakovat chyby. Hodně pracuju na brazilském jiu jitsu, to je moje nejslabší stránka. Jinak se snažíme zlepšit ve všem, abych byla komplexní, abych uměla plynule přecházet do všech aspektů boje,“ poznamenává pro server kaocko.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články