Sleduj nás

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?
Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Promotér bojové organizace RFA Boris Marhanský potvrdil, že s českým bojovníkem Viktorem Peštou jednal o přestupu.Ano, je to pravda. V posledních týdnech jsme s jeho manažery jednali o více věcech a myslím si, že jsme si vybudovali velmi profesionální vztah. Což je v tomto byznysu velmi důležité,” potvrdil Boris Marhanský.

Určitě jsme měli a stále máme o Viktora velký zájem, vždyť je to obrovské jméno československé MMA scény a hlavně je známé i ve světě. Proto věřím, že se jednou ukáže i v naší organizaci, protože by pro nás byl úspěch mít tak kvalitního bojovníka. Ale uvidíme, MMA je nevyzpytatelné,” pokračoval Marhanský.


Hned však potvrdil, že se Pešta nyní k RFA nepřidá. “Ne, teď Viktora určitě nebudeme ohlašovat. Jsem navíc přesvědčený, že v nejbližší době Peštu na domácí scéně ani neuvidíme. Každopádně máme přichystané velké novinky a už teď se nemůžeme dočkat, až je oznámíme."

Jednou z nejdůležitějších částí vyjádření je právě, kde Marhanský mluví o tom, že Peštu v nejbližší době na domácí scéně nejspíš neuvidíme. Podle zákulisních informací to totiž opravdu vypadá, že se Viktor bude opět bojovat v zahraničí. Navíc už na pozápasové konferenci po turnaji OKTAGON 30 Ondřej Novotný potvrdil, že je situace s Peštou složitější.


“S Viktorem je v tuto chvíli problém. Já jsem jemu i jeho managementu řekl, jak to je. On už na té tiskovce říkal, že ok, že půjde do odvety, ale pak se mu do toho nechce. Já jsem mu zase říkal celý ten příběh. Ptal jsem se ho, s kým chce bojovat? Do čísla 150, kromě dvou kluků z ACA, což jsou Rusové, o které nemám větší zájem a Viktor o ně s managementem taky nejeví zájem, tak tam není s kým. On pořád říká, že chce sportovní výzvu a pak od něj slyším jméno Kimball, což je 161., která dva roky nezápasila. To je sportovní výzva oproti Puetzovi? Já si nemyslím. Hledáme to řešení. Chvíli jsme si mysleli, že by to mohl být Ragozin, ale Ragozin to nechce být. On v tom posledním zápase skončil rozšmelcovaný. Těžko od 18. prosince se připraví do 93 na Viktora. Tam teď prostě není zajímavé jméno, byť bych si ho pro Viktora přál. My bychom mu i dali titulový zápas s někým z venku, ale nikdo takový tady není. Říkal jsem mu tedy, že musí počkat a nebo vzít Puetze, ale na něj už je taky fronta. Viktor to musí přehodnotit a nebo chvíli počkat,” potvrdil Ondřej Novotný na tiskové konferenci po prosincovém turnaji OKTAGON 30.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články