Sleduj nás

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors. Organizátoři mu slibují kvalitního soupeře

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors. Organizátoři mu slibují kvalitního soupeře

Konečně se nám začínají odhalovat další karty, které potěší příznivce kvalitní podívané a zejména pak těžkých vah. Viktor Pešta, jehož doprovází cenné zkušenosti z UFC, se 6. dubna představí na galavečeru Night of Warriors.

Jméno soupeře zatím není známo, avšak usilnovně se o tom jedná. Všichni vědí, že si Pešta zaslouží vhodného protivníka, který by mu mohl posloužit jako dobrý odrazový můstek k jeho poslední prohře, jež přišla 9. července 2018 na RCC 3.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Každý český fanoušek si přeje vidět Viktora zpátky v akci a nyní jim to bude umožněno. Pokusíme se k němu přiřadit kvalitního soupeře. Další podrobnosti však budeme zveřejňovat postupně,“ uvedla organizátorka Monika Soukalová.

Danou novinku o blížícím se Peštově duelu potvrdil i jeho trenér z Penta Gymu Daniel Barták. „Jednání jsou v plném proudu, a pokud se nepřihodí něco neočekávaného, tak to vypadá, že Viktor nastoupí už na galavečeru v Liberci.“


Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors


Další články