Sleduj nás

Video: Zápasník Clashe napadl a poplival revizora. Nepustil do autobusu 74letou babičku

Video: Zápasník Clashe napadl a poplival revizora. Nepustil do autobusu 74letou babičku Foto: Clash of the Stars

K drsné potyčce došlo tento čtvrtek na jedné ze zastávek v Plzni. Drzý revizor dostal nakládačku od dvou mužů.

Chtěli hájit spravedlnost, přesto z toho sami nevyjdou nejlépe. Zápasník organizace Clash of the Stars Žralok Patrik a jeho nejmenovaný kamarád (a očividně ještě jedna dívčina) se na zastávce dostali do sporu s revizorem.

Dle výroku lidí na zastávce chtěla do autobusu nastoupit paní v důchodovém věku, která však neměla jízdenku. Nelítostný revizor ji z autobusu nejenže vyhodil, ale navíc jí (podle bojovníka) dal ještě facku. Tento čin nemohl zůstat jen tak.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Následovala mela, která byla nahrána na video. Zprvu vše začalo jen verbálním sporem, urážkami a nadávkami, ale pak to pokračovalo i fyzickým násilím. To odstartoval Žralok Patrik, který na revizora v důsledku zloby za jeho chování plivnul. Muž se začal bránit jakýmisi fackami, a tak na něj vystartoval Patrikův kamarád. Ten ale už použil pěsti.

Následuje třetí část videa, která začíná slovy: „Ty jsi ale krásnej.“ To Žralok upozorňoval na plivanec, který revizorovi stékal po tváři. „Na, tady máš ještě!“ přidal mu další. „Na, tady máš!“ vyslal třetí. „Nejraději bych tě pochcal! Paní je mimochodem 74 let a tato m… ji tady fackuje. Paní měla právo jezdit bez jízdenky, protože je v důchodu,“ objasňoval.


Na místě mají být dle tvrzení přítomny také další kamery, a tudíž bychom mohli mít záběr i z jiné perspektivy, který nám o celém případu poodhalí více. Žralok Patrik měl však starou paní vzít a odvézt ji domů na vlastní náklady. Revizor si patrně bude stěžovat, pokud je v právu a dané paní sám výrazně neublížil.

Dodejme si, že se Žralokem jsme se měli setkat na turnaji Clash of the Stars 6, který se uskuteční koncem října. Tato skutečnost stále platí. Soupeřem by mu měl být kulturista a dobrý kamarád Karlose Vémoly Rendy Blahovsky.


Zdroj: Instagram Žralok Patrik


Další články