Sleduj nás

Video: Toto KO z fackovací soutěže se zapsalo do dějin. Vítěz si řekl o slovo v boji o titul

Video: Toto KO z fackovací soutěže se zapsalo do dějin. Vítěz si řekl o slovo v boji o titulFoto: Power Slap

Austin Turpin je mužem, který se podepsal pod nejvíce brutální KO v celé historii fackovací soutěže.

Power Slap je organizací, která se zejména v Americe těší velké divácké přízni. Poslední turnaj, jenž se uskutečnil v srpnu, sledovaly statisíce lidí, jež měli možnost vidět historický úder, který vyslal Austin Turpin.

Nelítostný Američan si svými silnými pažemi doslova profackoval cestu až do samotného finále, na kterém bude stát mistrovský titul. Šampion Ron Bota má jistě o čem přemýšlet, jelikož takovéto síle úderu ještě nečelil.


Turpin uspal svého soupeře na turnaji Power Slap 3 a téže kousek předvedl na galavečeru Power Slap 4. Tentokrát jeho facka zhasla světla na celých pět minut. Schytal ji Ayjay Hintz, který mimochodem vládl polotěžké váze před Ronem Botou, se kterým v červenci prohrál na body. Ve snaze dojít si pro odvetu se musel dostat přes Turpina, ale to ještě netušil, na jak dravé zvíře narazil.

Organizace na svých sítích zveřejnila highlight doposud nejtvrdšího KO v celé historii soutěže. Ayjay spadl na zem, koukal do prázdna a nejevil známky života. Kolem něj se rázem semknul tým zdravotníků. První pokusy o postavení přišly po pětiminutové pauze, následoval převoz do nemocnice, kde se potvrdil těžký otřes mozku.


Power Slap 5 se uskuteční 25. října. Jména účastníků zatím nebyla potvrzena, ale spekuluje se, že právě na této akci uvidíme Turpinovu drtivou KO sílu ještě jednou, tentokrát proti šampionovi Ron Bota „Wolverinovi“, který ve své kariéře zatím nepoznal hořkost porážky.

Fackování bude i hrou

Lídr MMA scény právě odhalil, že vychází hra UFC 5, která půjde do prodeje 27. října. V této souvislosti prezident UFC a zakladatel Power Slapu Dana White uvedl, že se co nevidět dostane do oběhu také vůbec první hra ve fackování, která má podpořit současnou fackovací euforii. Čísla sledovanosti této soutěže jsou totiž zejména v USA naprosto rapidní, že dokonce předčila i NBA, NHL či NFL.Další články