Sleduj nás

VIDEO: To byla nakládačka! Gábor Boráros v Rusku neobstál a v prvním kole bylo hotovo

VIDEO: To byla nakládačka! Gábor Boráros v Rusku neobstál a v prvním kole bylo hotovoFOTO: OKTAGON MMA

Všechna čest za to, že se slovenský bijec dokázal prokousat problémy a do zápasu nastoupil. Tím bohužel pozitiva končí, protože to, co se odehrálo v kleci, mělo k vyrovnané bitvě hodně daleko.

Náročná příprava je v kombinaci s drastickým hubnutím opravdu smrtící koktejl a Gábor si v posledních týdnech obojího dopřál dosyta, a tak se není překvapení, že jej těsně před zápasem sejmula nepříjemná viróza. „Punisher“ dokázal i v takto extrémní situaci udělat váhu a svoji premiéru v ACA neodpískal.

Bohužel, na druhé straně klece čekala mašina na ukončení v podobě domácího Marata Gafurova. Šampion ONE FC byl v tomto zápase jasným favoritem, a hlavně jeho boj na zemi musel slovenskou celebritu děsit už ve snech. Dění v kleci pak nabídlo očekávaný scénář. Gafurov se nechtěl zdržovat v postoji a vzal si Gábora na zem. Boráros sice chvilku vzdoroval, ale Rus si několika údery připravil armbar, který na konci třetí minuty úvodního kola dotáhl.


„Všem opravdu děkuji za podporu v tomto zápase. Bohužel, od pondělí jsem nebyl ve formě, ale i tak nejsem z těch, kteří vycouvají,“ ohodnotil Gábor svoji neúspěšnou premiéru v nové organizaci.

Překvapení se tak bohužel nekonalo. Boráros se kromě ACA může ukázat i v RFA, kde může doufat v mnohem příznivější volbu soupeře. Ruská mise samozřejmě po jednom nezdaru nekončí, ale slovenský bojovník naplno pocítil sílu soupeřů, kterým zde čelit, a je otázkou, zda si chce nechat totálně pošpinit rekord. Nakonec totiž došlo na slova našeho experta Martina Wodeckiho, který nedával Borárosovi prakticky žádné šance na úspěch.


„V tomhle zápase favorizuji určitě Gafurova. Až dostane Gábora na zem, tak bude jasně dominovat. Gáborova jediná šance je to prostě trefit. Stát se to může, ale vidím to na devadesát ku deseti pro Gafurova,“ nabídl mrazivě přesnou predikci známý trenér, který se na ruské scéně pohybuje více než dvě dekády.Další články